Місячне сяйво

Фільм Місячне сяйво (2016) онлайн

Місячне сяйво

Назва: Місячне сяйво / Moonlight
Рік: 2016
Жанр: Драма
Режисер: Баррі Дженкінс
Актори: Махершала Алі, Шаріфф Ерп
Тривалість: 01:51:00

Короткий опис: Фільм «Місячне сяйво» розповідає про три етапи життя чорношкірого хлопця, який з дитинства розуміє, що він є не таким, як усі. Будучи маленьким хлопчиком, Широн живе зі своєю наркозалежною матір’ю-одиначкою у кримінальному районі Майамі. Він кинутий напризволяще своєю матір’ю, яку цікавлять тільки наркотики і плотські втіхи. “Особливість” Широна не залишається непоміченою для його однолітків, і вони, не упускаючи шанс познущатися над ним. Усе це сильно б’є по самосвідомості хлопчика, залишає відбиток на його світогляді.

Драматичний фільм режисера Баррі Дженкінса є, свого роду, посланням, у якому глядачеві кажуть, що неважливо, хто ти і звідки, який у тебе колір шкіри і яка сексуальна орієнтація, завжди є можливість знайти себе в житті. Потрібно лише зупинитися і роззирнутися по бокам, звернути увагу на людей, що оточують тебе, можливо, саме вони можуть стати ключем до нового життя. Запрошуємо дивитися Місячне сяйво онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Зворушлива драматична історія про різні періоди життя темношкірого американця Широна. Його дитинство, юність і дорослішання збіглися з нелегкими часами, коли в його рідному місті Майямі процвітала наркоторгівля. На вулицях Майямі лютують банди злочинців, і ніхто з місцевих жителів не може відчувати себе в безпеці. Ще в дитинстві Широну довелося навчитися захищати себе, в іншому випадки йому довелося б розпрощатися з життям.

Мовчазний хлопець ніколи не знав любові і турботи: його батьки переважно займалися з’ясуванням стосунків, ніж власною дитиною, а відносини з однолітками завжди були напруженими. Ізгой у сім’ї та суспільстві, Широн звик покладатися тільки на себе в цій нелегкій боротьбі за виживання. Важко переживаючи труднощі в сім’ї та відсутність друзів, головний герой приховує свої справжні почуття, вважаючи за краще залишатися непоміченим. Будучи підлітком, хлопець з неблагополучної сім’ї усвідомив, що його не цікавлять дівчата, і це одкровення посилило його психічний стан. Незважаючи на проблеми і неприємності, герой намагається прийняти себе і намагається домогтися кращого життя, хай навіть не найчеснішим способом. Фільм Місячне сяйво онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Місячне сяйво (2016) онлайн українською


загрузка...