Місто Бога

Місто Бога онлайн

Місто Бога

Назва: Місто Бога / Cidade de Deus
Рік: 2002
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Фернанду Мейрелліш, Котить Люнд
Актори: Олександр Родрігез, Леандро Фірміно
Тривалість: 02:09:00

Короткий опис: У Ріо-де-Жанейро є квартал, відомий як «Місто Бога». Це своєрідна трущобна держава, де всі живуть за особливими законами і з раннього віку опиняються втягнутими в протизаконні дії. У 1960-х роках тут жили двоє друзів – восьмирічні Ракета і Дадінью. Ракета мріяв стати професійним фотографом, а Дадінью готувався стати місцевим кримінальним авторитетом. Запрошуємо дивитися Місто Бога онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кримінальна драма бразильських режисерів Фернанду Мейрелліш та Каті Люнд “Місто Бога”, розповідає про життя людей в міських трущоб протягом трьох десятиліть минулого століття. Місто – свято, місто – мрія Ріо- Де- Жанейро крім запальних танців і барвистих костюмів під час карнавалу, славиться ще й своїм бандитизмом, процвітаючим в бідних кварталах міста, а простіше кажучи в трущобах.

Дія фільму починається в 60-і роки в одному районі Ріо під назвою “Місто Бога”, де двоє малолітніх хлопців Ракета і Дідьє мріють про різні життя. Так Ракета мріє стати фотографом, а Дідьє місцевим гангстером. У 70-ті Дідьє вже по повній втягнувся в кримінальний світ, на його рахунку декілька вбивств, а Ракета намагається жити нормально, але правда за ним числиться кілька дрібних правопорушень. У 80-ті роки Дідьє стає наймолодшим гангстером, у свої 18 років він у всю торгує наркотиками і стає найбільшим торгашем у Ріо, у той час як Ракета нарешті здійснив свою мрію, придбавши фотоапарат.

У кінострічці показано життя нижчих верств міста, в якій расова і соціальна різниця така величезна, що багатьом доводиться стати на шлях злочинів. Двоє хлопців з одного кварталу, дві долі абсолютно різні. Фільм Місто Бога онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Місто Бога (2002) онлайн українською


загрузка...