Місто Бога

Місто Бога онлайн

Місто Бога

Назва: Місто Бога / Cidade de Deus
Рік: 2002
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Фернанду Мейрелліш, Котить Люнд
Актори: Олександр Родрігез, Леандро Фірміно
Тривалість: 02:04:00
Мова: Українська

Короткий опис: У Ріо-де-Жанейро є квартал, відомий як «Місто Бога». Це своєрідна трущобна держава, де всі живуть за особливими законами і з раннього віку опиняються втягнутими в протизаконні дії. У 1960-х роках тут жили двоє друзів – восьмирічні Ракета і Дадінью. Ракета мріяв стати професійним фотографом, а Дадінью готувався стати місцевим кримінальним авторитетом. Запрошуємо на безкоштовний перегляд фільму “Місто Бога” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Кримінальна драма бразильських режисерів Фернанду Мейрелліш та Каті Люнд “Місто Бога”, розповідає про життя людей в міських трущоб протягом трьох десятиліть минулого століття. Місто – свято, місто – мрія Ріо- Де- Жанейро крім запальних танців і барвистих костюмів під час карнавалу, славиться ще й своїм бандитизмом, процвітаючим в бідних кварталах міста, а простіше кажучи в трущобах.

Дія фільму починається в 60-і роки в одному районі Ріо під назвою “Місто Бога”, де двоє малолітніх хлопців Ракета і Дідьє мріють про різні життя. Так Ракета мріє стати фотографом, а Дідьє місцевим гангстером. У 70-ті Дідьє вже по повній втягнувся в кримінальний світ, на його рахунку декілька вбивств, а Ракета намагається жити нормально, але правда за ним числиться кілька дрібних правопорушень. У 80-ті роки Дідьє стає наймолодшим гангстером, у свої 18 років він у всю торгує наркотиками і стає найбільшим торгашем у Ріо, у той час як Ракета нарешті здійснив свою мрію, придбавши фотоапарат.

У кінострічці показано життя нижчих верств міста, в якій расова і соціальна різниця така величезна, що багатьом доводиться стати на шлях злочинів. Двоє хлопців з одного кварталу, дві долі абсолютно різні. Фільм “Місто Бога” онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...