Міст через річку Квай

Міст через річку Квай онлайн

Міст через річку Квай

Назва: Міст через річку Квай / The Bridge on the River Kwai
Рік: 1957
Жанр: Драма, Воєнний
Режисер: Девід Лін
Актори: Вільям Голден, Алек Ґінесс, Джек Говкінс та ін.
Тривалість: 02:41:00
Мова: Українська

Короткий опис: Фільм, поставлений за однойменним романом П’єра Буля. Японський полковник Сайто, жорстокий начальник табору для військовополонених, наказує ув’язненим побудувати міст стратегічного значення. Роботами керує британець Ніколсон, який раптово приймає сторону ворога і збирається побудувати ідеальну за своєю конструкцією споруду. Бранці не відразу розуміють, що їх товариш по нещастю збожеволів. Історія про мужність і вірності отримала відразу сім “Оскарів”. Запрошуємо на перегляд фільму “Міст через річку Квай” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Дії художнього фільму розгортаються під час Другої світової війни на території окупованого японцями держави Бірм. За наказом вищого командування група британських солдатів під керівництвом полковника Ніколсона змушена здатися в полон японцям, після чого військовополонені потрапляють в табір, розташований в бірманських джунглях. Там британці знайомляться з двома американськими полоненими, один з яких – командер Ширз розробляє план втечі, адже в полоні немає ніякої служби, а є лише пекельне існування.

Однак, Ніколсон є імперіалістом до мозку кісток і продовжує служити на благо Британії, наказуючи своїм офіцерам робити теж саме. Він підтримує сувору армійську дисципліну і відчайдушно відстоює права британських військовополонених. Але жорстокому командиру японського табору полковнику Сайто наплювати на права військовополонених так само, як і на 27-ту поправку Женевської конвенції, яка забороняє використовувати військовополонених в роботі. Сайто повинен побудувати міст через річку Квай до певного терміну і він зробить все, щоб міст стояв на своєму місці. Фільм “Міст через річку Квай” онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...