Мій король

Мій король онлайн українською дивитися/скачати постер

Мій король

Назва: Мій король / Mon roi
Рік: 2015
Жанр: Драма, Мелодрама
Режисер: Майвенн Ле Беско
Актори: Венсан Кассель, Емманюель Берко
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: Фільм «Мій король» приніс приз за кращу жіночу роль актрисі Емманюель Берко, яка зіграла в ньому молоду жінку Тоні, яка пов’язла у роздумах про минуле.

Опинившись в положенні людини, позбавленої вибору, вона не впадає у відчай, а занурюється в роздуми про власне життя, у якому довгі роки все було підпорядковане тільки одному почуттю – любові до пристрасного авантюриста Джорджіо. Поступово, раз по раз аналізуючи минуле, Тоні розуміє, що готова звільнитися від почуття. Знаходячи духовне підґрунтя, вона бачить очевидний прогрес і в фізичному відновленні, поступово починаючи цінувати те, що є у неї тут і зараз. Запрошуємо дивитися Мій король онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Юна красуня Тоні знайомиться з молодим цікавим чоловіком Джорджіо. Приємне враження і мила бесіда зробили свою справу. Відносини легкого потягу стрімко переростають у щось більше. Дивовижна любов, всепоглинаюча пристрасть і справжнє щастя знаходять закохані.

Після тривалого часу Тоні випадає шанс провести час наодинці з собою, своїми думками. Після невдалої відпустки на гірськолижному курорті, жінка опиняється на лікарняному ліжку з важким переломом. У центрі реабілітації їй доведеться провести немало часу. І раптом вона починає відчувати, як стає залежною від лікарського та сестринського складу лікарні, від постійного догляду і турботи, препаратів, які полегшують її фізичне самопочуття.

Тоні повертається у думках до історії своєї любові десятирічної давності. До історії своєї залежності від чоловіка, свого чоловіка Джорджіо. Що такого особливого було в стосунках цих двох? Як між ними міг виникнути такий сильний зв’язок? Куди поділася їх руйнівна пристрасть? Чому вони так і не змогли зберегти шлюб? Фільм Мій король онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мій король (2015) онлайн українською


загрузка...