Механічний апельсин

Механічний апельсин онлайн

Механічний апельсин

Назва: Механічний апельсин / A Clockwork Orange
Рік: 1971
Жанр: Драма
Режисер: Стенлі Кубрик
Актори: Малкольм МакДавелл, Варрен Кларк
Тривалість: 02:17:00
Мова: Українська

Короткий опис: Драма великого Стенлі Кубрика – екранізація знаменитого однойменного роману Ентоні Берджесса. Вперше у світовому кіно так яскраво і гостро представлена ​​ідеологія насильства, жорстокості і сатанізму. У фільмі був проведений вичерпний аналіз причин злочинності серед молоді, нетерпимості нового покоління до звичних моральних цінностей і життєвих засад сучасного суспільства. Запрошуємо на перегляд фільму “Механічний апельсин” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Художній фільм режисера Стенлі Кубрика розповідає про життя молодого підлітка Алекса, який любить слухати класичну музику, гвалтувати дівчат, грабувати людей і відкрито знущатися над людьми. Після скоєння вбивства, підставлений своїми ж друзями з банди, Алекс потрапляє до в’язниці.

Там він погоджується на участь в експериментальній програмі, після участі в якій, ув’язнені можуть швидше вийти на свободу. Лікування повинно було придушити у вбивці сексуальне бажання і бажання до насильства, але життя на волі лише посилює пригнічені інстинкти.

Фільм-антиутопія детально відображає агресивну сутність людей, зокрема на прикладі молоді, її прагнення до свободи і самовираження. Фільм “Механічний апельсин” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...