Механічний апельсин

Механічний апельсин онлайн

Механічний апельсин

Назва: Механічний апельсин / A Clockwork Orange
Рік: 1971
Жанр: Драма
Режисер: Стенлі Кубрик
Актори: Малкольм МакДавелл, Варрен Кларк
Тривалість: 02:17:00

Короткий опис: Драма великого Стенлі Кубрика – екранізація знаменитого однойменного роману Ентоні Берджесса. Вперше у світовому кіно так яскраво і гостро представлена ​​ідеологія насильства, жорстокості і сатанізму. У фільмі був проведений вичерпний аналіз причин злочинності серед молоді, нетерпимості нового покоління до звичних моральних цінностей і життєвих засад сучасного суспільства. Запрошуємо дивитися Механічний апельсин онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Художній фільм режисера Стенлі Кубрика розповідає про життя молодого підлітка Алекса, який любить слухати класичну музику, гвалтувати дівчат, грабувати людей і відкрито знущатися над людьми. Після скоєння вбивства, підставлений своїми ж друзями з банди, Алекс потрапляє до в’язниці.

Там він погоджується на участь в експериментальній програмі, після участі в якій, ув’язнені можуть швидше вийти на свободу. Лікування повинно було придушити у вбивці сексуальне бажання і бажання до насильства, але життя на волі лише посилює пригнічені інстинкти.

Фільм-антиутопія детально відображає агресивну сутність людей, зокрема на прикладі молоді, її прагнення до свободи і самовираження. Фільм Механічний апельсин онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Механічний апельсин (1971) онлайн українською


загрузка...