Марсіянин

Марсіянин онлайн українською дивитися постер

Марсіянин

Назва: Марсіянин / The Martian
Рік: 2015
Жанр: Фантастика, Драма
Режисер: Рідлі Скотт
Актори: Метт Деймон, Джессіка Честейн, Кейт Мара
Тривалість: 02:22:00

Короткий опис: У центрі сюжету перебуває інженер-біолог Марк Вотні, який разом з колегами вирушає на Марс. Астронавтам потрібно зробити фотознімки нових місць, взяти проби ґрунту, провести експерименти, детально вивчити кліматичні умови і покриви. Місія завершується трагедією – на Червоній планеті починається піщана буря і екіпаж в екстреному порядку покидає Марс. За кілька хвилин до старту Марк отримує пошкодження скафандра і не може дістатися до космічного корабля. Учасники експедиції вважають його загиблим й евакуюються з негостинної планети. Після завершення урагану Вотні виявляє, що зв’язку з Землею більше немає. Запрошуємо дивитися Марсіянин онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Під час чергової експедиції на Марс відбулася найсильніша буря. Всі астронавти, що беруть участь в операції, поспіхом покинути планету, лише Марк Вотні пошкодив свій скафандр і не зміг відлетіти з усіма. Колеги подумали, що він загинув, тому не стали затримуватися і ризикувати своїм життям, залишивши його одного. Однак Марк вижив, він зміг дістатися до станції, щоб зв’язатися з Землею.

Але техніка теж виявилася пошкодженою. Мине кілька днів, поки він зможе налагодити зв’язок. За цей час закінчаться всі запаси їжі і води, тому Марку треба не тільки домогтися передачі повідомлення колегам, а й придумати способи виживання на Червоній планеті. І навіть коли у нього вийде знайти підтримку своєї команди, в справу втрутиться керівництво, яке заборонить рятувати Марка. Що зроблять його колеги? Чи вдасться Марку повернутися на Землю і знову побачити свою сім’ю? Фільм Марсіянин онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Фільм Марсіянин (2015) онлайн українською


загрузка...