Манчестер біля моря

Манчестер біля моря онлайн дивитися

Манчестер біля моря

Назва: Манчестер біля моря / Manchester by the Sea
Рік: 2016
Жанр: Драма
Режисер: Кеннет Лонерґан
Актори: Кейсі Аффлек, Мішель Вільямс
Тривалість: 02:18:00

Короткий опис: Життя Лі Чандлера, який покинув рідне місто в ранній юності, поступово перетворилося у бездумне нікчемне існування. Він живе на околиці Бостона, здобуває собі засоби на життя випадковими заробітками і весь вільний час проводить у барі.

Отримавши з дому вістку про смерть старшого брата Джо, Лі змушений повернутися у Манчестер – покійний заповідав йому опікунство над 16-річним Патріком. Незважаючи на те, що це дається йому важко, новий старший Чандлер приїжджає туди, звідки одного разу втік, щоб забути минуле.

Повернувшись додому, головний герой драми повинен остаточно розібратися у причинах трагедії, що сталася багато років тому. Запрошуємо дивитися Манчестер біля моря онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Колись Лі Чандлер жив у рідному містечку Манчестер разом з дружиною Ренді і трьома маленькими дітьми. Чоловік випадково став виною пожежі, через яку сталося велике нещастя. Бідні дітки задихнулися у диму. Лі навіть хотів накласти на себе руки. Потім він розлучився з Ренді і тепер працює прибиральником у містечку Квінсі. Чандлер просто животіє на фоні життя, зрідка знімаючи емоційні стреси, п’яними бійками в барі.

Одного разу йому подзвонив старий знайомий Джордж і повідомив, що у його рідного брата Джо трапився сильний серцевий напад. Лі змушений повернутися у рідні краї. На жаль, брат вмирає до його приїзду. У Джо залишається син-підліток Патрік. Несподівано Чандлер дізнається, що саме він призначений опікуном цього юнака. Тепер чоловік змушений залишитися у Манчестері. Взаємини з підлітком складаються вкрай складно. До того ж, згадки про минулу трагедію нахлинули з новою силою. Тільки після відвідин кладовища, де поховані всі його рідні, Лі розуміє, що тепер у нього з’явився сенс життя. Фільм Манчестер біля моря онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Манчестер біля моря (2016) онлайн дивитися


загрузка...