Малюк

Малюк постер

Малюк

Назва: Малюк / The Kid
Рік: 1921
Жанр: Драма, Комедія
Режисер: Чарлі Чаплін
Актори: Чарлі Чаплін, Джекі Куґан та ін.
Тривалість: 00:50:00
Мова: жестів

Короткий опис: Фільм «Малюк» – це історія дитини, кинутого матір’ю незабаром після народження. Після ряду пригод підкидька знаходить житель нетрів бідний Чарлі, який вчить дитину тому, що знає сам. Незважаючи на досить суворі пригоди, у цієї історії хеппі-енд. Запрошуємо на перегляд фільму “Малюк” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Мабуть, одним з найзнаменитіших фільмів у творчості Чарльза Чапліна є драматична комедія Малюк, яка стала першою повнометражною кінострічкою режисера і відкрила двері у дивовижний світ німого кіно. Сюжет фільму розповідає про пригоди маленького хлопчика, якого мати кинула в дитинстві в надії, що малюка підберуть багаті люди і забезпечать йому краще життя. Але замість багатіїв дитину знаходить Бродяга. Він рятує дитину від голодної смерті і починає піклуватися про нього.

Через роки Бродяга і п’ятирічний малюк разом заробляють собі на життя. Хлопчик розбиває скло, а нібито випадково проходячи повз скляр-Бродяга, пропонує свої послуги по заміні. Однак, таке щасливе життя триває недовго. Незабаром дитина серйозно хворіє, а лікар з’ясовує, що він безпритульний, якого необхідно віддати в дитячий притулок. Попереду Бродягу і малюка чекає безліч веселих і сумних пригод, але незважаючи ні на які обставини вони збережуть міцну дружбу. Фільм “Малюк” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...