Макбет

Макбет онлайн українською дивитися постер

Макбет

Назва: Макбет / Macbeth
Рік: 2015
Жанр: Драма, Воєнний, Історичний
Режисер: Джастін Курзель
Актори: Майкл Фассбендер, Маріон Котійар, Елізабет Дебікі та ін.
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: Екранізація однієї з найбільш знаменитих п’єс Вільяма Шекспіра. Трагічна історія про боротьбу за владу, зраду і божевілля вже багато століть є невичерпним джерелом натхнення для письменників, художників і режисерів усього світу. Австралійський режисер Курзель постарався зробити картину якомога більш реалістичною і дати психологічне обґрунтування вчинкам героїв шекспірівської п’єси. Запрошуємо дивитися фільм Макбет (2015) онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Макбет і Банко, предводителі війська шотландського короля Дункана, повертаються з чергової кривавої битви, у якій вони здобули перемогу. В дорозі друзі зустрічають трьох сестер-відьом. Відьми звертаються до лордів з трьома передбаченнями. Перше – Макбета скоро чекає новий титул, друге – Макбет буде новим королем Шотландії, третє – Банко стане родоначальником династії шотландських королів.

Здійснення першого передбачення не змусило на себе довго чекати, і Макбет починає замислюватися про друге. Стати королем можна тільки, якщо чинний король помре. Але Дункан знаходиться в доброму здоров’ї і якраз збирається провідати героя в його замку. Макбет розривається між бажанням стати новим королем і дружніми почуттями до Дункана, і тоді справу в свої руки бере його дружина, леді Макбет. Фільм Макбет онлайн українською дивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Макбет (2015) онлайн українською


загрузка...