Людина з планети Земля

Фільм Людина з планети Земля (2007) онлайн дивитися українською

Людина з планети Земля

Назва: Людина з планети Земля / The Man from Earth
Рік: 2007
Жанр: Драма, Фантастика
Режисер: Річард Шенкмен
Актори: Дейвід Лі Сміт, Тоні Тодд
Тривалість: 01:28:00

Опис: У науково-фантастичному фільмі «Людина з планети Земля» Джон Олден – найдосвідченіший професор з робочим стажем у 10 років одного з кращих університетів. Одного разу він зважується на переїзд в інше місто. Тому, коли його колеги прийшли до нього додому, щоб попрощатися і висловити своє захоплення його роботою і знаннями, Джон робить несподіване зізнання. Він розповідає своїм друзям, про те, що насправді народився ще 14 тисяч років тому, коли на Землі панувала Мадленська культура.

Джон розповів, що до 35 років, він жив як звичайна людина, проте подолавши свій кордон, перестав змінюватися і старіти. Через те, що Олден не старіє, він змушений кожні 10 років змінювати місце роботи і проживання, щоб ніхто не помічав відсутності старіння його організму.

Спочатку друзі вважають, що Олден вирішив їх розіграти наостанок. Однак трохи пізніше, коли стали задавати каверзні питання про події різних епох, їхні сумніви остаточно розвіялися. Чи зможуть герої прийняти дійсність та сприйняти колегу в його реальному образі. Фільм Людина з планети Земля онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Людина з планети Земля (2007) онлайн українською


загрузка...