Людина – швейцарський ніж

Людина - швейцарський ніж онлайн українською дивитися

Людина – швейцарський ніж

Назва: Людина – швейцарський ніж / Swiss Army Man
Рік: 2016
Жанр: Драма
Режисер: Ден Кван, Деніел Шайнерт
Актори: Деніел Редкліфф, Пол Дано
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: Кінострічка познайомить нас з історією людини на ім’я Генк. Доля закидає його на безлюдний острів, на якому він поволі сходить з розуму. Відчай ледь не змушує його покінчити життя самогубством. Проте після знахідки трупа на березі острова життя у головного героя змінюється, і він знаходить сили боротися з навколишніми обставинами. Не зважаючи на те, що його новий друг в прямому сенсі мрець, Генк вирішує вирушити в подорож островом, щоб знайти вихід з положення і знайти дівчину його мрії. Запрошуємо дивитися Людина – швейцарський ніж онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі сюжету чоловік на ім’я Генк. Він опинився на безлюдному острові, на якому йому довелося відчайдушно боротися за життя: здобувати собі їжу, воду, уникати небезпечних комах і тварин. Але з цим він більше-менше навчився справлятися, але ось цілковита самотність з’їдала його зсередини. Герой повільно божеволів, поки не прийшов до рішення – повіситься. Зробивши собі петлю і заснувши в неї голову, Генк побачив викинуту на берег людину.

Головний герой знаходить на березі річки мерця. Далі почали відбуватися дуже дивні події, цей труп став допомагати не тільки моральна, а й фізично. Він дивним чином ставав водним джерелом, міг стріляти, стати плотом, катапультою і навіть хорошим співрозмовником. Звісно, що з такою людиною можна спробувати вибратися з острова, знайти людей, цим Генк і зайнявся, тягнучи труп за собою. Фільм Людина швейцарський ніж онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Людина – швейцарський ніж (2016) онлайн українською


загрузка...