Людина, що вбила Ліберті Веленса

Людина, що вбила Ліберті Веленса постер

Людина, що вбила Ліберті Веленса

Назва: Людина, що вбила Ліберті Веленса / The Man Who Shot Liberty Valance
Рік: 1962
Жанр: Драма, Вестерн, Мелодама
Режисер: Джон Форд
Актори: Джеймс Стюарт, Джон Вейн, Вера Майлс
Тривалість: 02:03:00
Мова: Українська

Короткий опис: Кінострічка, створена «королем вестернів» Джоном Фордом, – це історія, що розгортається на просторах Дикого Заходу, де вміння відмінно володіти зброєю завжди означало набагато більше, ніж відмінне знання законів.

Фільм отримав номінацію на премію «Оскар» за костюми. Картина входить до Національного реєстру фільмів Бібліотеки Конгресу США. Запрошуємо на перегляд фільму Людина, що вбила Ліберті Веленса онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Розповідь в кінокартині починається з появи в містечку Шінбон респектабельного сенатора Рейнса Стоддарда з дружиною – вони приїхали на похорон Тома Доніфона, про якого в окрузі ніхто й не знає. Газетярі спантеличені такою поведінкою важливого чиновника і пристають до Стоддарда з розпитуваннями. Повагавшись, він розповідає свою історію.

Двадцять років тому молодий юрист Рейнс Стоддард їде в одне місто на Дикому Заході, і на під’їзді до Шінбону на його диліжанс нападе банда Ліберті Веленса. Пограбованого і побитого до напівсмерті Рейнса знаходить Том Доніфон – людина, мабуть, єдина у місті, яка не боїться жорстокого Веленса, який зі своїми посіпаками тероризує всіх навколо. Поправляючи від побоїв, Стоддард залишається в Шінбоні, де знайомиться з симпатичною дівчиною Хеллі, у яку також закоханий і Том.

Класичний любовний трикутник в кінофільмі не може ніяк вирішитися з вини Хеллі – дівчині подобаються обидва славних хлопця, але по-різному: в той час як Рейнс розумний і освічений, Том не визнає освіту, покладаючись лише на своє влучне око і міцну руку. Стоддард справді вірить у те, що закон слід дотримуватися лише силою слова, але одного разу настане момент, коли йому доведеться прийти до висновку, що захищати закон слід все ж зі зброєю в руках. Фільм Людина, що вбила Ліберті Веленса онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...