Люблю назавжди

Фільм Люблю назавжди (2014) онлайн дивитися

Люблю назавжди

Назва: Люблю назавжди / Кохаю назважди / Endless Love
Рік: 2014
Жанр: Мелодрама, Драма
Режисер: Шана Фест
Актори: Алекс Петтіфер, Габріелла Уайлд, Брюс Грінвуд та ін.
Тривалість: 01:45:00

Короткий опис: Історія дівчинки з хорошої сім’ї та харизматичного хлопця з не самою зразковою поведінкою і способом життя. Герої картини немов з різних світів: слухняна донька багатих батьків і вибуховий хлопець, який обожнює тачки. Їхня зустріч запалює іскру любові, яка розгорається сильніше, ніж намагання їхніх батьків утримати закоханих подалі один від одного. Запрошуємо дивитися Люблю назавжди онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Історія головних героїв дуже схожа на трагічні стосунки Ромео і Джульєтти. Їхні стосунки сповнені любові і драматизму. Девід і Джейн полюбили один одного з першого погляду. Їх любов прекрасна і взаємна, вони шалено щасливі і не уявляють подальшого життя один без одного. Молоді люди насолоджуються своїми почуттями і будують грандіозні плани на майбутнє. Але батьки проти цих відносин і роблять все можливе, щоб розлучити закоханих. Коли старше покоління починає «перевищувати свої повноваження», Девід займає оборонну позицію і починає діяти рішуче, часом навіть небезпечно. Тому Джейн доводиться піти за батьками і виїхати.

Кілька років молоді люди не бачилися, але їхні почуття не згасли. Девід знову знайшов свою єдину і нагадав їй про свою любов. Але доля вирішила підкинути закоханим чергові випробування. Головний герой гине в автомобільній аварії, і Джейн тепер теж замислюється над тим, щоб відправитися слідом за коханим. Але дівчина дізнається, що носить під серцем дитину, і вирішує жити заради неї. Їй багато чого доведеться пережити, але тепер у неї є той, заради кого вона існує. Всю свою нерозтрачену любов вона переносить на сина, який стає сенсом її життя. Фільм Люблю назавжди онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Люблю назавжди (2014) онлайн дивитись


загрузка...