Лоуренс Аравійський

Лоуренс Аравійський онлайн українською

Лоуренс Аравійський

Назва: Лоуренс Аравійський / Lawrence of Arabia
Рік: 1962
Жанр: Драма, Пригоди
Режисер: Девід Лін
Актори: Пітер О’Тул, Алек Ґінесс, Ентоні Квінн та ін.
Тривалість: 03:47:00
Мова: Українська

Короткий опис: Грандіозна, масштабна постановка (бюджет склав 15 млн. доларів, у перерахунку на сьогоднішній курс 150 млн. доларів) видатного британського кінорежисера Девіда Ліна, яка завоювала сім кінопремій «Оскар». Кінокартина заснована на автобіографії знаменитого англійського розвідника, полковника Лоуренса, який зіграв важливу роль у подіях Першої світової Війни в Аравії, втілившись у арабські племена і очоливши рух проти Османської імперії. Запрошуємо на перегляд фільму “Лоуренс Аравійський” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Дії історичної драми розгортаються в часи Першої Світової війни, а саме в період з 1916 по 1918 роки. Сюжет фільму розповідає історію з життя британського офіцера, розвідника Т. Е. Лоуренса, який активно взаємодіяв з арабськими племенами в Сирії, за що і отримав прізвисько Аравійський. Волею долі Лоуренс опинився на Близькому Сході, де йому належало налагодити контакт з арабським принцом Фейсалом.

Після знайомства з принцом, Лоуренс перейнявся життям, традиціями і духом арабів. Своєю повагою і щирістю він завойовує довіру принца Фейсала і допомагає в партизанській війні проти Османської імперії. Попереду Лоуренса Аравійського очікують найважчі битви, переходи через безводну пустелю Нефуд і через Синай, ув’язнення в місті Дераа, наступ на Дамаск, а також глибоке розчарування у війні. Фільм “Лоуренс Аравійський” онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...