Лев

Фільм Лев (2016) онлайн дивитися українською

Лев

Назва: Лев / Lion
Рік: 2016
Жанр: Драма
Режисер: Ґарт Девіс
Актори: Дев Патель, Руні Мара, Ніколь Кідмен
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Біографічний фільм «Лев» розповідає про те, як на вулицях Калькутти загубився п’ятирічний індійський хлопчик – за сотні миль від свого будинку.

Хлопчик, який зіткнувся з безліччю труднощів, повівся не по-дитячому, а як справжній лев, і в результаті отримав нагороду – на нього звернула увагу австралійська подружня пара. Хлопчик став їхнім сином. Через двадцять років про себе дає знати поклик крові – вже дорослий приймак вирішує знайти свою рідну сім’ю і вирушає в дорогу.

Роль подружньої пари, яка усиновила хлопчика, зіграли знамениті актори Ніколь Кідман і Девід Венем, які вже знімалися разом у трилері «Австралія» в образі непримиренних ворогів. Запрошуємо дивитися фільм Лев онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Драматична кінострічка, що заснована на реальних подіях, розповідає історію з життя індійського хлопця Сару Бріерлі, яку він виклав у своїй автобіографічній книзі «Довга дорога додому». Сюжет розповідає про спроби Сару відшукати свою рідну сім’ю з Індії. Хлопчик народився у Калькутті, у бідній і люблячій сім’ї, але у віці п’яти років загубився. Дивом маленький хлопчик вижив і отримав шанс на нове життя в Австралії, у прийомній сім’ї з люблячими батьками, хорошим будинком і прекрасними умовами життя.

Подорослішавши, Сару починає згадувати уривки зі свого життя в Індії, а біль від втрати сім’ї все така ж сильна і не дає нормально жити. Сучасні технології, зокрема геоінформаційна програма «Google Earth», дозволяють Сару відшукати ті рідні місця, які спливають у його пам’яті. Так починаються пошуки рідної сім’ї у великій перенаселеній країні, де яблуку ніде впасти. Фільм Лев онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Лев (2016) онлайн дивитися українською


загрузка...