Крід: Спадок Роккі Бальбоа

Крід: Спадок Роккі Бальбоа онлайн українською дивитися постер

Крід: Спадок Роккі Бальбоа

Назва: Крід: Спадок Роккі Бальбоа / Creed
Рік: 2015
Жанр: Драма, Спорт
Режисер: Райан Куглер
Актори: Майкл Б. Джордан, Сільвестр Сталлоне
Тривалість: 02:13:00

Короткий опис: Фільм «Крід: Спадок Роккі Бальбоа» продовжує сюжет знаменитої саги про професійного боксера – легендарного Роккі Бальбоа.

Цього разу постарілий, але все ще спраглий до перемог боксер не стане виходити на ринг заради завоювання чергового чемпіонського поясу. Замість цього, Роккі, роль якого очікувано грає Сільвестр Сталлоне, візьме на себе обов’язки тренера. У якості його підопічного виступить син Аполло Кріда – того самого противника, бій з яким і загартував колись характер героя. Ворожнечі чоловіків давно прийшов кінець, довгі роки вони були близькими друзями. Коли вдова Аполло просить Роккі взяти на себе підготовку Адоніса до виступів на професійному ринзі, Роккі не може відмовити їй у пам’ять про приятеля. Запрошуємо дивитися Крід: Спадок Роккі Бальбоа онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Юнак на прізвище Крід сам знаходить старого друга діда в Філадельфії. Він наполегливий і досить розумний – так само як і Аполло, якого хлопчина так і не встиг застати в живих. Його фізичні дані дозволяють домогтися успіхів на боксерському ринзі. Але що рухає юним Адонісом? Прагнення до слави або бажання трохи більше дізнатися про діда, на якого він так схожий? Роккі намагається розібратися в заплутаному клубку старих проблем і бере на себе роль тренера, обіцяючи виховати з Адоніса нову зірку бокса.

Приступаючи до тренувального процесу, юнак незабаром всерйоз захоплюється боксом. Тепер для нього існує тільки один шлях – до перемоги. Але чи можна розраховувати на чемпіонство, якщо в суперники тобі дістався боєць, удар якого здатний вбити наповал? Фільм Крід: Спадок Роккі Бальбоа онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Крід: Спадок Роккі Бальбоа (2015) онлайн дивитися


загрузка...