Найкраще в мені

Найкраще в мені постер

Найкраще в мені

Назва: Найкраще в мені / The Best of Me
Рік: 2014
Жанр: Драма, Мелодрама
Режисер: Майкл Хоффман
Актори: Мішель Монахен, Джеймс Марсден
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Заснований на популярному романі Ніколаса Спаркса з такою ж назвою, фільм розповідає історію Доусона і Аманди, двох колишніх закоханих в часи навчання в школі, які зустрічаються знову через 20 років. Вони приїжджають в рідне місто на похорон близького друга. Зустріч чоловіка та жінки пробуджує в їхніх серцях колишні почуття, воскрешаючи любов, про яку вони ніколи насправді не забували. Але незабаром їм доведеться зустрітися з тими силами, що розвели свого часу в різні боки, і які й сьогодні продовжують становити загрозу їх щастю.

Розповідь, яка охоплює десятиліття. Захоплива любовна історія зображує силу першого кохання і болісний вибір, з яким ми стикаємося, коли отримуємо другий шанс на щастя. Запрошуємо дивитися Найкраще в мені онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кінострічка знята за мотивами роману Ніколаса Спаркса. Від автора кращих хітів про кохання «Щоденник пам’яті» і «Тиха гавань». Коли приходить любов, здається, що весь світ змінюється.

Історія починається з любові двох підлітків. Вони любили один одного найщирішим і справжнім коханням. Їхні стосунки були повні романтики і незабутніх вражень. Але її батько не хотів бачити хлопця біля своєї дочки. Обставини так складаються, що вони змушені розлучитися. Минуло двадцять років, і вони знову зустрічаються. Вони змінилися, подорослішали, але в душі залишилися такими ж. З тих пір пройшло багато часу, але зустріч знову зближує їх. Кожен з них не міг забути один одного і пам’ятав своє перше кохання. Пристрасть, любов і спогади знову возз’єднують їхні душі і тіла. Вони знову віддаються такому прекрасному почуттю – коханню. Фільм Найкраще в мені онлайн українською дивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Найкраще в мені (2014) онлайн українською


загрузка...