Краще подзвоніть Солу

Краще подзвоніть Солу постер

Краще подзвоніть Солу

Назва: Краще подзвоніть Солу / Better Call Saul
Рік: 2015-2018
Сезони: 1 | 2 | 3 | 4
Жанр: Комедія, Драма
Режисер: Вінс Ґіліґан, Пітер Ґоулд та ін.
Актори: Боб Оденкерк, Ріа Сігорн, Патрік Фабіан та ін.
Тривалість: ~ 0:45:00
Мова: Українська (Hurtom.com)

Короткий опис: Сол Ґудмен – одіозний адвокат, який прославився тим, що зв’язався, а згодом і всіляко допомагав і захищав від в’язниці відомого наркоторговця Волтера Вайта. Волтер відомий тим, що протягом багатьох років був одним з найбільших виробників і розповсюджувачів метамфетаміну в усьому світі, і при цьому ніхто навіть не підозрював, хто він насправді. Усе це стало можливо, насамперед, завдяки Солу, який різними способами захищав від неприємностей свого підопічного. Але їхня зустріч ще попереду, а поки Ґудман нікому не відомий адвокат, який за копійки захищає дрібних злочинців. Запрошуємо дивитися серіал Краще подзвоніть Солу онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Розкішні вуса і кепка, яку носять в одній з місцевих кондитерських, ось головні зовнішні особливості дивакуватого адвоката Сола Ґудмена, який свого часу був захисником лідерів злочинних угруповань з південних районів Сполучених Штатів Америки. Після невдалої роботи з Волтером Вайтом адвокат накивав п’ятами і став переховуватися. Але, що його спонукало до знайомства з підозрілими особами? Яким чином адвокат-початківець без найменшого досвіду став одним з головних консультантів впливових мафіозі?

Для того, щоб простежити весь шлях головного героя серіалу від першої зустрічі з членами злочинного угруповання Альбукерке до роботи за барною стійкою, глядачам доведеться дізнатися про Джиммі Маꥳлла, якому довелося порушити закон для того, щоб у підсумку він переміг.

Цей телевізійний проект безпосередньо пов’язаний з героями популярного серіалу «Пуститися берега» і є його приквелом. Серіал Краще подзвоніть Солу онлайн українською дивитися 1, 2, 3, 4 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Краще подзвоніть Солу 1 сезон (2015) онлайн українською

 

Краще подзвоніть Солу 2 сезон (2016) онлайн українською

 

Краще подзвоніть Солу 3 сезон (2017) онлайн українською

 

Краще подзвоніть Солу 4 сезон (2018) онлайн українською


загрузка...

Дмитро
2017-11-19 21:00:49
На жаль. Після появи реклами посеред фільму, видалили посилання з обраних і більше не користуємось вашим сайтом!
Admin
2017-11-19 21:48:00
Саме в ці дні ми замінюємо цей плеєр. Зовсім скоро (3-7 днів) і цей серіал можна буде дивитися в іншому плеєрі, у якому не буде такої реклами. Залишайтеся з нами :)
Володимир
2018-11-03 21:47:09
спасибі за серіал, за переклад, за демонстрацію, Ви -неймовірні.
Андрій
2018-11-28 05:30:34
Дуже дякую!