Краса по-американськи

Краса по-американськи онлайн

Краса по-американськи

Назва: Краса по-американськи / American Beauty
Рік: 1999
Жанр: Драма
Режисер: Сем Мендес
Актори: Кевін Спейсі, Аннетт Бенінг та ін.
Тривалість: 02:02:00
Мова: Українська

Короткий опис: У Лестера Бернем криза середнього віку. Робота не тішить, колеги не поважають, відносини з дружиною давно охололи, а дочка і зовсім не бажає мати нічого спільного з батьками і вважає за краще спілкуватися з сусідським хлопцем, що недавно вийшов з психіатричної клініки. Крім всього, Лестер відчуває, що всерйоз захопився Анджело – юною красунею і подругою своєї дочки. Але те, що для будь-якої іншої людини виявилося б останньою краплею, для Лестера стає тим самим поштовхом, після якого він вирішує кардинально змінити своє життя. Запрошуємо на перегляд фільму “Краса по-американськи” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Головний герой фільму Лестер Бернем звичайний американський громадянин, що живе в звичайному передмісті, у звичайному особняку. У нього звичайна нудна робота, на якій його не дуже шанують.

Лестер підтримує ілюзію щасливої ​​родини разом зі своєю дружиною Керолайн, що має на стороні бурхливий роман з колегою по роботі, і депресивною дочкою-підлітком, якою захопився сусідський хлопець, що побував у психлікарні. Лестер переживає кризу середнього віку, відчуваючи важкі душевні терзання, він сам занурюється у стан відчаю. Вибратися з цього стану допомагає захопленість Лестера подругою дочки по імені Анджела. І ось піднесений духом він міняє роботу, займається спортом, чим вводить свою дружину в шок, і радіє життю. Але чи довго триватиме радість? Фільм “Краса по-американськи” онлайн можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...