Королева пустелі

Королева пустелі (2015) онлайн українською дивитися постеп

Королева пустелі

Назва: Королева пустелі / Queen of the Desert
Рік: 2015
Жанр: Драма, Біографія
Режисер: Вернер Херцог
Актори: Джеймс Франко, Ніколь Кідман, Роберт Паттінсон та ін.
Тривалість: 02:08:00

Короткий опис: Кінострічка «Королева пустелі» розповідає історію життя Гертруди Белл – англійської письменниці, археолога, картографа, політичного аташе Британської Імперії на початку ХХ століття. Гертруда багато подорожувала Близькоим Сходом і володіла унікальними знаннями, здобутими в ході своїх досліджень, чим заслужила довіру як британських офіційних осіб, так і лідерів племен. Хорошим другом Гертруди протягом багатьох років був британський офіцер Томас Едвард Лоуренс, відомий як Лоуренс Аравійський. Особистості Белл і Лоуренса зробили помітний вплив на політичні режими Близького Сходу. Запрошуємо дивитися Королева пустелі онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Біографічна драма про життя і діяльність англійської аристократки, письменниці та дослідниці Сходу Гертруди Белл, яка відіграла помітну роль у Великому арабською повстанні.

Мила дівчина Гертруда Белл провела безтурботну юність в своєму родовому маєтку, а подорослішавши, поїхала за наказом батька в британське посольство в Тегерані. У поїздці вона знайомиться з дипломатом Генрі Кадоганом, який відразу ж підкорює серце Гертруди, але батько дівчини проти цього союзу. Незабаром засмучених закоханих наздоганяє ще одне нещастя: Кадоган розбивається в ущелині, після чого дівчина впадає в глибоку депресію і приймає рішення присвятити всю себе дослідженню життя і проблем Сходу.

Незважаючи на глибоку скорботу, в житті Гертруди з’являлися чоловіки, які змушували її серце битися сильніше, але заміж за них вона так і не вийшла. Зате стала відомою історичною постаттю, ім’я якої тісно пов’язаний з розпадом Османської імперії та утворенням Іраку. Фільм Королева пустелі онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Королева пустелі (2014) онлайн дивитися (рос)


загрузка...