Колісниці вогню

Фільм Колісниці вогню (1981) онлайн дивитися українською

Колісниці вогню

Назва: Колісниці вогню / Вогняні колісниці / Chariots of Fire
Рік: 1981
Жанр: Драма, Спорт, Історичний
Режисер: Г’ю Гадсон
Актори: Ніколас Фарел, Найджел Геверс, Ієн Чарлсон та ін.
Тривалість: 02:04:00

Короткий опис: Фільм «Вогняні колісниці» режисера Г’ю Хадсона заснований на цілком реальних подіях, що розповідають про двох спортсменів-бігунів – єврея Гарольді Ейрагамса і шотландця Еріка Лідела.

Вони дуже різні. Ерік – дуже віруючий місіонер, який заради своєї віри готовий практично на все, навіть відмовитися від важливих змагань. Його перемоги ніби даруються самим Господом, до того легко і швидко біжить він по землі, немов парить. І його всі люблять. Гарольду, навпаки, все дається з великими труднощами, в результаті наполегливих і виснажливих тренувань. І люблять його і в силу походження, і національності далеко не всі. Що ж переможе в кінцевому підсумку – божий дар чи амбіції, завзятість і воля до успіху? Запрошуємо дивитися Колісниці вогню онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У 1924 році в Парижі відбулися Олімпійські ігри, на яких не тільки розгорнулося напружене суперництво між спортсменами з різних країн, але й боротьба двох британців за медалі, які були їм необхідні. Двоє бігунів, англієць і шотландець, приїхали в Париж заради перемоги. Одним з них був Гарольд Ейбрагамс – англієць, який після вступу в Кембридж зіткнувся з антисемітськими настроями і класовими забобонами.

Незважаючи на те, що навчання в університеті піднесло йому кілька неприємних сюрпризів, талант легкоатлета дозволив йому виграти ряд змагань і в кінцевому підсумку – взяти участь в Олімпіаді. Шотландець Ерік Ліделл, його суперник, народився в далекому Китаї, в сім’ї місіонерів. На шляху до Олімпіади він зіткнувся з проблемами іншого роду: сім’я була налаштована проти змагань, хоча сам Ерік вважав біг нітрохи не гіршим способом прославити бога, ніж інші заняття. У 1924 році на стороні Британії змагалися різні люди і світогляди. Фільм Колісниці вогню онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Колісниці вогню (1981) онлайн українською


загрузка...