Клан Сопрано

Клан Сопрано постер

Клан Сопрано

Назва: Клан Сопрано / The Sopranos
Рік: 1999-2007
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Девід Чейз
Актори: Джеймс Ґандольфіні, Еді Фалько
Тривалість: ~ 50 хв.

Короткий опис: Серіал «Клан Сопрано» (The Sopranos) – американська кримінальна драма, знята за сценарієм Девіда Чейзена і складається з шести сезонів. У центрі сюжету серіалу – мафіозне сімейство, що живе в Північному Нью-Джерсі. Глава сім’ї, «хрещений батько» Тоні Сопрано, успішно управляється з «робочими» питаннями – численними сутичками та злочинами. А от на особистому фронті у нього не все так гладко. Дружина, діти, коханка і стара мати, що впадає в маразм, зводять його з розуму. Тоні сподівається на допомогу психоаналітика. Запрошуємо дивитися серіал Клан Сопрано онлайн усі серії та сезони на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Драматичний серіал розповідає про життя італо-американського сімейства, а прямо кажучи – мафіозного угруповання в Нью-Джерсі. Здавалося часи гангстерів закінчилися зі смертю легендарного хрещеного батька Аль Капоне, але виявилося вони продовжують промишляти незаконними справами і в наші дні. Кожен день відчуваючи сильний стрес від напруженої, нервової роботи, у Тоні Сопрано починаються певні психологічні труднощі, які ведуть до великих проблем зі здоров’ям. Щоб залишатися здоровим йому призначають сеанси психотерапії з фахівцем.

Але зв’язаний по руках і ногах обітницею мовчання даною сім’ї, Тоні не може повністю відкритися психотерапевту, адже його життя наповнене насильством, наркотиками і навіть вбивствами ворогів. Це значно ускладнює процедуру одужання, але зате Тоні з легкістю розповідає лікареві про проблеми всередині своєї сім’ї: про матір, яка його постійно “пиляє” і вічно всім незадоволена, про неслухняних дітей, про шлюб, що розвалюється і інші труднощі. Звичайно ж, Тоні ретельно приховує свої походи до психотерапевта від мафіозної сім’ї. Серіал Клан Сопрано онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Клан Сопрано 1 сезон онлайн українською


 

Клан Сопрано 2 сезон онлайн українською


 

Клан Сопрано 3 сезон онлайн українською


 

Клан Сопрано 4 сезон онлайн українською


 

Клан Сопрано 5 сезон онлайн українською


 

Клан Сопрано 6 сезон онлайн українською


загрузка...