Кімната

Кімната онлайн українською дивитися постер

Кімната

Назва: Кімната / Room
Рік: 2015
Жанр: Драма
Режисер: Ленні Абрагамсон
Актори: Брі Ларсон, Джейкоб Трімблі та ін.
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Джой була викрадена. Тоді вона була всього лише беззахисним підлітком. Викрадачі замкнули дівчину в невеликий кімнаті. Коли Джой виросла, викрадачі сексуально поглумилися над нею. Через 9 місяців у неї народився син Джек. Він ніколи не виходив за межі цієї кімнати. Чи зможе Джой зібрати всі сили в кулак і втекти? Чи вдасться їй визволити сина? Хто викрав її і прирік на таке жалюгідне існування? Запрошуємо дивитися фільм Кімната онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Фільм розповідає про молоду жінку на ім’я Джой, яка вже не один рік живе під замком у чотирьох стінах. Колись її викрали, і вона ростить свого п’ятирічного сина Джека в одній невеликій кімнаті. Її дитина нічого і ніколи більше не бачила, окрім стін.

Хлопчик навіть уявити собі не може, що собою являє реальність, а його мати робить усе, що в її силах, щоб син не відчував себе обділеним. Але коли з’являється можливість втекти, Джой і Джеку доведеться пристосовуватися до дивного, страшного і дивовижного світу за межами їхньої однокімнатної в’язниці. Фільм Кімната онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

kimnata1 2 3
 

Фільм Кімната (2015) онлайн українською дивитися


загрузка...