Кімната

Кімната онлайн українською дивитися постер

Кімната

Назва: Кімната / Room
Рік: 2015
Жанр: Драма
Режисер: Ленні Абрагамсон
Актори: Брі Ларсон, Джейкоб Трімблі та ін.
Тривалість: 01:58:00
Мова: Українська

Короткий опис: Джой була викрадена. Тоді вона була всього лише беззахисним підлітком. Викрадачі замкнули дівчину в невеликий кімнаті. Коли Джой виросла, викрадачі сексуально поглумилися над нею. Через 9 місяців у неї народився син Джек. Він ніколи не виходив за межі цієї кімнати. Чи зможе Джой зібрати всі сили в кулак і втекти? Чи вдасться їй визволити сина? Хто викрав її і прирік на таке жалюгідне існування? Запрошуємо дивитися кіно Кімната онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис

Повний опис: Фільм «Кімната» розповідає про молоду жінку на ім’я Джой, яка вже не один рік живе під замком у чотирьох стінах. Колись її викрали, і вона ростить свого п’ятирічного сина Джека в одній невеликій кімнаті. Її дитина нічого і ніколи більше не бачила, окрім стін.

Хлопчик навіть уявити собі не може, що собою являє реальність, а його мати робить усе, що в її силах, щоб син не відчував себе обділеним. Але коли з’являється можливість втекти, Джой і Джеку доведеться пристосовуватися до дивного, страшного і дивовижного світу за межами їхньої однокімнатної в’язниці. Фільм Кімната онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

kimnata1 2 3
 


загрузка...