Касабланка

Фільм Касабланка (1942) онлайн дивитися українською

Касабланка

Назва: Касабланка / Casablanca
Рік: 1942
Жанр: Драма
Режисер: Майк Кертіз
Актори: Гамфрі Боґарт, Інґрід Берґмен
Тривалість: 01:43:00

Короткий опис: Головний герой фільму «Касабланка» – Рік Блейн – власник кафе, елітного нічного клубу і казино. Одного разу в його закладі з’являється злочинець Угарте. Він володіє німецькими проїзними документами, які були отримані при вбивстві німецьких кур’єрів. За допомогою цих документів можна вільно переміщатися територією Франції, потрапити до Португалії, а з неї можна виїхати до Північної Америки.

Для великої кількості біженців, які перебувають у Касабланці, вартість таких документів дорівнює золоту. Угарте збирається заробити і продати їх, але його заарештовує місцева поліція. У таємниці від поліції і німців, Угарте передає документи Блейну. Запрошуємо дивитися фільм Касабланка онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Початок Другої світової війни. Марокканське місто Касабланка знаходиться під владою вішистської Франції. Безліч людей застрягло в цьому місті в надії нелегально отримати документи і тікати в США, а торговці документами наживаються, отримуючи за них захмарні гроші.

Власник популярного грального закладу серед нацистів, бандитів, біженців та іншої екзотичної публіки, цинічний американець Рік Блейн зовсім байдужий до політичних хвилювань в окрузі, але має дуже корисні зв’язки. Один з продавців документів Угарте віддає отриманий від німецьких кур’єрів “квиток на волю” Ріку на зберігання. У цей же час в Касабланці з’являється його колишня кохана Ільза Лунд зі своїм чоловіком Віктором Ласло – керівником європейського руху опору, який веде боротьбу з нацистами. Ільза просить у Ріка допомоги. Вона знає, що у нього є документи, які допоможуть їй та її чоловікові покинути Марокко. Однак, Ріку доведеться зробити важкий вибір між почуттям і боргом. Фільм Касабланка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Касабланка (1942) онлайн українською


загрузка...