Капітан Фантастік

Капітан Фантастік онлайн українською

Капітан Фантастік

Назва: Капітан Фантастік / Captain Fantastic
Рік: 2016
Жанр: Драма, Мелодрама, Комедія
Режисер: Мет Росс
Актори: Віґґо Мортенсен, Джордж МакКей
Тривалість: 02:00:00

Короткий опис: Відзначена номінацією на премію «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю історія самітника, який повертається у цивілізацію.

Прийняти таке рішення для героя зовсім не просто, особливо, якщо протягом багатьох років твоїм будинком була хащі лісу, позбавлені ​​будь-яких зручностей. Втім, у героя просто не залишається вибору – у його родині шестеро дітей, які повинні будуть отримати досвід спілкування з ровесниками до того, як їм доведеться зіткнутися з представниками сучасного суспільства лицем до лиця. Але чи готове велике сімейство до подібного випробування? Запрошуємо дивитися Капітан Фантастік онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Бен і його дружина виховують шістьох дітей у лісі, далеко від цивілізації. Вони вчать хлопців полювати і виживати, вчать їх мовам та природничим наукам, виховують у дітях презирство до капіталістичного ладу, споживчому товариству та організованої релігії.

Діти зобов’язані читати класичні книги, і їм забороняється слухати сучасну музику і дивитися телевізор. Коли у дружини Бена загострюється психічне захворювання, жінці доводиться лягти в лікарню. Незабаром після цього вона здійснює самогубство на ґрунті депресії.

Хоча покійна була буддисткою, заможні батьки хочуть поховати її за християнським обрядом. Вони забороняють Бену з’являтися на похоронах, погрожуючи, що подадуть на нього в суд, і заберуть дітей. Проте Бен після довгих роздумів вирішує, що все ж повинен привезти дітей на похорон матері. Так що сім’я вирушає в подорож на своєму похідному автобусі. Фільм Капітан Фантастік онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Капітан Фантастік (2016) онлайн українською


загрузка...