Іп Мен

Іп Мен постер

Іп Мен

Назва: Іп Мен / Yip Man / Ip Man
Рік: 2008
Жанр: Бойовик, Драма
Режисер: Вілсон Іп
Актори: Донні Єн, Саймон Ям, Сю-Вонг Фан
Тривалість: 01:46:00

Короткий опис: 30-ті роки минулого століття, в китайському окрузі Фуошан живе Іп Мен, майстер бойового мистецтва Він Чун. У нього немає своєї школи та учнів, він не бачить в цьому необхідності. Починається Друга Японо-Китайська війна, і Фуошан захоплюють японці. Головний герой влаштовується шахтарем, отримуючи за роботу рівно стільки, щоб він та його сім’я не померли з голоду.

Реально існуючий Іп Мен був першою людиною, яка почали навчати людей однієї з гілок ушу – Він Чун. Консультантом на знімальному майданчику був його син – Іп Чан. Робота над картиною проходила в Шанхаї, де з доскональною точністю відтворили Фуошан 30-х років ХХ-го століття, в тому числі і бавовняну фабрику, побудовану за два тижні. Завдяки комерційному успіху кінострічки був знятий сиквел. Запрошуємо дивитися Іп Мен онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Стародавнє мистецтво конґ фу – не тільки техніка бою, а справжня життєва філософія. У місті Фуошан діють і процвітають безліч шкіл конґ фу, в яких практикуються бійці різного рівня. Але найсильніший боєць в Фуошані, який практикує Він Чун, не перебуває ні в одній зі шкіл і не заснував власну. Він взагалі не бере учнів. Але цей майстер нікому не програє, і лише зрідка бере участь у поєдинках з іншими майстрами. Його звати Іп Мен.

Коли в Китай прийшли японські війська, і народ Піднебесної опинився під п’ятою загарбників, деякі зберегли гідність і честь. Іп Мен, для якого у воєнний час конґ фу, як і раніше, залишилося ідеалом мудрості і мужності, не скорився своїм супротивникам і продовжує власний шлях воїна. Захоплива, цікава і атмосферна, ця кінострічка знятий в кращих традиціях кіно про бойові мистецтва, вразить глядача не тільки видовищними поєдинками, але й філософським наповненням. Фільм Іп Мен онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Іп Мен (2008) онлайн українською


загрузка...