Іп Мен 2

Іп Мен 2 постер

Іп Мен 2

Назва: Іп Мен 2 / Yip Man 2 / Ip Man 2
Рік: 2010
Жанр: Бойовик, Драма
Режисер: Вілсон Іп
Актори: Донні Єн, Саймон Ям, Сю-Вонг Фан
Тривалість: 01:48:00
Мова: Українська

Короткий опис: Події у картині продовжують розповідь, розпочату в першій частині історії. У 1949 році головний герой приїжджає в Гонконг, де відкриває свою школу бойових мистецтв. Справи спочатку йдуть непросто, адже тут вже є свої, визнані, школи та майстри. Крім того, Фоушанський майстер має намір зруйнувати сформовану за століття традицію клановості володіння конґ фу, яке завжди вважалося лише для обраних. Такий підхід також викликає невдоволення представників шкіл-конкурентів.

Однак, поступово герой фільму завойовує все більший авторитет серед китайських майстрів. Чого не можна сказати про британців, – Гонконг – британська колонія – і серед британців немає належної поваги до традицій і звичаїв підкореної території. Запрошуємо на перегляд фільму Іп Мен 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Кращий майстер конґ фу в Фушані під час японської окупації продовжував практику бойових мистецтв і залишився вірний своїй країні. Тепер, коли японські мілітаристи зазнали поразки і були видворені з Китаю, помітний вплив у спустошеному і розореному Гонконзі набрали британці. Іноземці не зацікавлені в збереженні національних традицій і звичаїв місцевого населення і зневажають їх на кожному кроці.

Іп Мен вирішує заснувати власну школу, але для здійснення цього відповідального кроку необхідно довести своє право бути вчителем. Головному герою потрібно показати іншим майстрам конґ фу і наставникам шкіл, що він гідний такої честі. Головуючий в асоціації майстрів Хунг відразу перейнявся до Іп Мену неприязню, так що перед ним стоїть нелегке завдання. Чи зможе майстер Він Чун відстояти право на звання справжнього вчителя конґ фу або змушений буде відступити перед своїми супротивниками? Він – найсильніший в Фушані, і здаватися без бою не має наміру. Кінофільм Іп Мен 2 онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...