Інтерстеллар

Інтерстеллар постер

Інтерстеллар

Назва: Інтерстеллар / Interstellar
Рік: 2014
Жанр: Фантастика, Драма
Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Метью МакКонахі, Енн Гетевей, Кейсі Аффлек та ін.
Тривалість: 02:49:00

Короткий опис: У світі майбутнього, де розгортається події кінофільму, уряди і економіки всіх країн осягнув крах, продовольства не вистачає, НАСА більше немає, а коріння всіх цих проблем тягнуться з 20-го сторіччя. Несподівано дослідники виявляють таємничий розлом в просторово-часовому континуумі, так звану «чорну діру», яка дозволяє переміщатися в часі та просторі через зоряні світи і дати людству надію на порятунок. Запрошуємо дивитися фільм Інтерстеллар онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сценарій створювався братами Нолан впродовж семи років, грунтуючись на декількох теоріях каліфорнійського астрофізика – Кіпа Торна. У своїх працях учений не боявся припустити, що можливі подорожі не тільки у просторі, а й пов’язані з часовим континуумом. Зйомки фільму, основна ідея та інші факти – все трималося в строгому секреті, і це безпосередньо підігрівало інтерес публіки.

Дія кінокартини розгортається на нашій планеті. Група фахівців-теоретиків виявляє своєрідний тунель, що забезпечує миттєве транспортування в інший вимір або навіть в інше сторіччя. Але чи зможуть вчені правильно використовувати дароване їм чудо? Адже навіть найменша помилка може привести до грандіозних проблем. Фільм Інтерстеллар онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Інтерстеллар (2014) онлайн українською


загрузка...