Інтерстеллар

Інтерстеллар постер

Інтерстеллар

Назва: Інтерстеллар / Interstellar
Рік: 2014
Жанр: Фантастика, Драма
Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Метью МакКонахі, Енн Гетевей, Кейсі Аффлек та ін.
Тривалість: 02:49:00
Завантажити: .avi (2.91 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: У світі майбутнього, де розгортається події кінофільму, уряди і економіки всіх країн осягнув крах, продовольства не вистачає, НАСА більше немає, а коріння всіх цих проблем тягнуться з 20-го сторіччя. Несподівано дослідники виявляють таємничий розлом в просторово-часовому континуумі, так звану «чорну діру», яка дозволяє переміщатися в часі та просторі через зоряні світи і дати людству надію на порятунок. Запрошуємо дивитися фільм Інтерстеллар онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сценарій створювався братами Нолан впродовж семи років, грунтуючись на декількох теоріях каліфорнійського астрофізика – Кіпа Торна. У своїх працях учений не боявся припустити, що можливі подорожі не тільки у просторі, а й пов’язані з часовим континуумом. Зйомки фільму, основна ідея та інші факти – все трималося в строгому секреті, і це безпосередньо підігрівало інтерес публіки.

Дія кінокартини розгортається на нашій планеті. Група фахівців-теоретиків виявляє своєрідний тунель, що забезпечує миттєве транспортування в інший вимір або навіть в інше сторіччя. Але чи зможуть вчені правильно використовувати дароване їм чудо? Адже навіть найменша помилка може привести до грандіозних проблем. Фільм Інтерстеллар онлайн українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Інтерстеллар (2014) онлайн українською


Скачати фільм Інтерстеллар українською торрент: .avi (2.91 GB, torrent, Ukr)


загрузка...