Ігри чемпіонів

Ігри чемпіонів онлайн українською дивитися постер

Ігри чемпіонів

Назва: Ігри чемпіонів / Pawn Sacrifice
Рік: 2014
Жанр: Драма, Біографія
Режисер: Едвард Цвік
Актори: Тобі Магуайр, Лів Шрайбер, Лілі Рейб
Тривалість: 01:56:00
Мова: Українська

Короткий опис: Кінострічка «Ігри чемпіонів» – автобіографічний фільм про американського шахіста Боббі Фішера.

Америка в роки Холодної війни. Молодий Боббі Фішер – неймовірно талановитий шахіст, ймовірно, такий, якого Америка ще не знала. Протягом багатьох десятиліть чудова гра радянських гросмейстерів робить їх королями світових шахів і використовується СРСР для демонстрації інтелектуальної переваги над Заходом. Але тепер у Фішера є реальний шанс зруйнувати стереотип. У 1972 році головний герой стає учасником дуелі на чемпіонаті світу з шахів, маючи намір битися з найсильнішим у той час радянським гравцем Борисом Спаським. Запрошуємо дивитися безкоштовно Ігри чемпіонів онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Усі ми постійно робимо вибір. Хтось робить його правильно, але є й ті, хто постійно помиляється. Але, яким б не був вибір, доля завжди дає нам другий шанс. Важливо не упустити цей момент і постаратися витиснути з нього максимум.

Ось і головний герой фільму – американський шахіст Боббі Фішер – вирішив спробувати поборотися за титул чемпіона. Викликав на поєдинок найкращого гравця, чемпіона – радянського гросмейстера Бориса Спаського. Тепер цей молодий хлопець повинен довести собі й усьому світові, що він чемпіон. Чи вийде у нього перемогти? Чи вдасться цьому новачкові скористатися своїм шансом? Яким же буде цей поєдинок? І хто ж у підсумку стане чемпіоном? Фільм Ігри чемпіонів онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...