Хулігани Зеленої вулиці

Хулігани Зеленої вулиці онлайн

Хулігани Зеленої вулиці

Назва: Хулігани Зеленої вулиці / Green Street Hooligans / Hooligans
Рік: 2005
Жанр: Драма, Спорт
Режисер: Лексі Александр
Актори: Елайджа Вуд, Чарлі Ганнем
Тривалість: 01:49:00

Короткий опис: Скромного студента Метта Бакнер несправедливо звинувачують у вживанні наркотиків і виключають з престижного навчального закладу. Побоюючись гніву батьків, головний герой вирішує нічого їм не говорити і вирушає до Лондона, де живе його сестра. Там він знайомиться з молодшим братом її чоловіка Пітом, який є лідером банди футбольних хуліганів.

Після цього у тихоні Метта починається нове життя. Походи на стадіон, вуличні бійки – він із захватом пробує все, що становить повсякденне життя банди. Героя фільму «Хулігани» взяли за свого. Але що ховається за цією згуртованістю футбольної банди? Добра воля чи страх бути відчуженим? Запрошуємо дивитися Хулігани Зеленої вулиці онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Знаменита британська кримінальна драма «Хулігани». Головний герой цього яскравого фільму Метт Барнер був відрахований з університету Гавард, у якому він навчався на факультеті журналістики, за надуманий злочину.

Після невдачі в університеті герой вирішив сховатися у своїй сестри Шеннон у Лондоні. Щоб чимось зайняти Метта і той не нудився, чоловік сестри Стів знайомить тишка зі своїм рідним молодшим братом Пітом. Вони відразу знайшли спільну мову і потоваришували, адже у них виявився загальний інтерес – футбол.

Піт і його дружки є кістяком фан-клуб Вест-Хем Юнайтед, хулігани якого є найжорсткішими серед клубів у Лондоні. У цьому середовищі головний герой і знаходить не тільки нові знайомства, а й купу проблем і неприємностей. Адже його нові друзі – це одержима і божевільна фанатська компанія, готова розірвати будь-кого за свій клуб.

У фільмі дуже багато жорстоких і агресивних бійок між фан-клубами і дійсно показана справжня чоловіча дружба. Чи вистачить у Метта сил і мужності відстояти своє? Фільм Хулігани Зеленої вулиці онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Хулігани Зеленої вулиці (2005) онлайн українською


загрузка...