Громадянин Кейн

Громадянин Кейн онлайн

Громадянин Кейн

Назва: Громадянин Кейн / Citizen Kane
Рік: 1941
Жанр: Драма, Детектив
Режисер: Орсон Веллс
Актори: Орсон Веллс, Джозеф Коттен та ін.
Тривалість: 02:00:00
Мова: Українська

Короткий опис: Цей фільм неодноразово входив в першу десятку найбільш значних творів кінематографа всіх часів. Його головний герой, медіамагнат на ім’я Чарльз Кейн прожив вельми бурхливе життя, яке була темою численних чуток і скандальних публікацій в американській пресі. Але ось в один день він помирає, вимовивши перед кончиною загадкову фразу «рожевий бутон». Однак, чому він вимовив саме цю фразу для всіх залишається загадкою. І ось журналіст Томпсон отримує від редакції завдання – зробити розслідування життя знаменитого громадянина Кейна. Запрошуємо на перегляд фільму “Громадянин Кейн” онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Художній фільм, неодноразово визнаний професіоналами у світі кіно, як кращий фільм усіх часів, розповідає історію життя газетного магната Чарльза Фостера Кейна. Кейн помирає у своєму величезному особняку, але перед смертю встигає прошепотіти тільки два слова “рожевий бутон” і упустити з рук кришталеву кулю. Загадкові слова не дають спокою багатьом людям. Молодому журналістові Томпсону доручають провести невелике розслідування і з’ясувати, що означають ці передсмертні слова.

Так репортер починає свою подорож по минулому громадянина Кейна. Томпсон зустрічається з людьми, які були близькі до магната і тими, хто просто добре знав цю людину. У міру свого журналістського розслідування Томпсон дізнається, як Кейн домігся успіху і заробив свій капітал, дізнається про його романи і про те, якою людиною був Кейн, але таємниця останніх слів так і залишається таємницею. Фільм “Громадянин Кейн” онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...