Хрещений батько

Хрещений батько онлайн

Хрещений батько

Назва: Хрещений батько / The GodFather
Рік: 1972
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Френсіс Форд Коппола
Актори: Марлон Брандо, Аль Пачіно
Тривалість: 02:57:00

Короткий опис: Фільм розповідає про непросте життя мафіозної сім’ї дона Карлеоне. Дон видає свою дочку заміж у той момент, коли його син Майкл повертається з Другої світової війни. Він повернувся як національний герой і не бажає брати участь у злочинному житті сім’ї. У цей самий час, люди, які захотіли змінити авторитетну владу Карлеоне, здійснюють на нього замах. Після цього Майкл та інші родичі сім’ї Корлеоне просто не можуть залишитися осторонь. Запрошуємо дивитися Хрещений батько онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кримінальна драма режисера Френсіса Форда Копполи – Хрещений батько, мабуть, найвідоміший фільм у світі. За сюжетом цієї картини були зняті сотні кримінальних драм і трилерів. Дії фільму відбуваються в середині ХХ століття в Нью-Йорку.

Віто Карлеоне – хрещений батько сицилійської мафії, дуже шановний дон в Америці. Людина старого гарту, що віддає перевагу міцній дружбі замість великих грошей, у списку його друзів значилися відомі політики, шановні бізнесмени та аристократи. Одного разу, дон Карлеоне отримує привабливу пропозицію з організації наркобізнесу, але він, як поважаюча себе людина відмовився.

Трохи пізніше на дона Карлеоне здійснюють напад, отримавши кілька вогнепальних поранень Віто вижив і довгий час перебував у лікарні. Повернувшись з війни, молодший син Майкл не хотів брати участь у сімейному бізнесі, проте, після замаху на батька він починає мстити кривдникам. Фільм Хрещений батько онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Хрещений батько онлайн українською дивитися


загрузка...