Хрещений батько III

Хрещений батько 3 онлайн

Хрещений батько 3

Назва: Хрещений батько 3 / The Godfather: Part III
Рік: 1990
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Френсіс Форд Коппола
Актори: Аль Пачіно, Даян Кітон, Енді Гарсія
Тривалість: 02:50:00

Короткий опис: Фільм «Хрещений батько 3» є заключною частиною саги про знамениту родину сицилійських мафіозі.

Сюжет продовжує розповідь про сім’ю Карлеоне. Майкл Карлеоне є хрещеним батьком, але він втомився від ведення справ мафії і хоче вийти зі злочинного світу. Він також хоче зайнятися легальним бізнесом, щоб діти й онуки забули про темне минуле їх родини. Але, як виявилося, вийти з кримінального світу не просто.

Заключний фільм –  це каяття Майкла у всіх своїх гріхах, сповідь перед сім’єю і перед Богом; це признання самому собі в трагічності усього життя. Запрошуємо дивитися Хрещений батько 3 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Хрещений батько тут онлайн

Повний опис
Через двадцять років після описуваних у другому фільмі подій Майкл Корлеоне все ще має намір відійти від криміналу. Він робить все можливе, щоб організувати легальний бізнес і порвати будь-які колишні зв’язки. Однак відкриття нового бізнесу виявляється пов’язане з новими проблемами. Переїхавши до Нью-Йорка в 1979 році, Майкл Корлеоне залишає дітей і починає займатися благодійністю.

Він досягає солідних успіхів: його зусилля зазначає сам Папа Римський, і Майкл запрошує всю сім’ю на святкування цієї події. Поговоривши зі своїм єдиним сином, Майкл розуміє, що той не зможе стати його наступником: Ентоні Корлеоне не збирається отримувати юридичну освіту і воліє здобути музичну кар’єру. Майклу доводиться шукати на роль свого наступника нову кандидатуру. Претендентом на місце глави сім’ї стає Вінсент Мансіні – позашлюбна дитина одного з Корлеоне. Він ідеально підходить для бізнесу Корлеоне, але у нього залишається невирішений конфлікт з Джої Заза – керівником колишнього бізнесу родини в Нью-Йорку. Чим закінчаться кровопролитні війни мафіозі? Фільм Хрещений батько 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Хрещений батько 3 онлайн українською дивитися


загрузка...