Хрещений батько ІІ

Хрещений батько 2 онлайн

Хрещений батько 2

Назва: Хрещений батько 2 / The GodFather: Part II
Рік: 1974
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Френсіс Форд Коппола
Актори: Аль Пачіно, Роберт Де Ніро
Тривалість: 03:22:00

Короткий опис: Історія про мафіозну сім’ю Карлеоне триває. Друга частина шедевральної кримінальної драми розповідає про становлення наступного дона Карлеоне – Майкла, сина Віто.

Сицилійська сім’я Карлеоне перетворюється з простого мафіозного угрупування у величезну структуру, яка розкидала свої мережі по всьому світу. Крім основної частини сюжетної лінії, ми побачимо історію дитинства самого Віто Карлеоне, дізнавшись, як сім’я Карлеоне поетапно ставала тим, ким є сьогодні. Запрошуємо дивитися Хрещений батько 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Хрещений батько тут онлайн українською

Повний опис
У другій частині саги глядач спостерігає дві сюжетні лінії, а саме – життя сім’ї Карлеоне в цей момент і життя самого Віто Карлеоне на початку ХХ століття, його шлях до становлення глави мафіозного угрупування.

Через роки, сімейні справи веде Майкл Карлеоне. Із спокійного інтелегентного хлопця Майкл перетворився на холоднокровного, жорсткого дона. Він розширює сімейний бізнес, вибудовуючи і втілюючи в реальність грандіозні плани. Для досягнення своїх цілей Майкл не зупиниться ні перед чим, моральні принципи для нього відсутні. У порівнянні зі своїм сином, сам хрещений Віто Карлеоне, вже не здається таким тираном. Фільм Хрещений батько 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Хрещений батько 2 онлайн українською


загрузка...