Хрещений батько ІІ

Хрещений батько 2 онлайн

Хрещений батько 2

Назва: Хрещений батько 2 / The GodFather: Part II
Рік: 1974
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Френсіс Форд Коппола
Актори: Аль Пачіно, Роберт Де Ніро, Роберт Дюволл
Тривалість: 03:22:00
Мова: Українська

Короткий опис: Історія про мафіозну сім’ю Карлеоне триває! Друга частина шедевральної драми ропзовідає про становлення наступного дона Карлеоне – Майкла, сина Віто. Сицилійська сім’я Карлеоне перетворюється з простого мафіозного угрупування у величезну структуру, яка розкидала свої мережі по всьому світу. Крім основної частини сюжетної лінії, ми побачимо історію з дитинства самого Віто Карлеоне, дізнавшись, як сім’я Карлеоне поетапно ставала тим, ким є сьогодні. Запрошуємо всіх і кожного подивитися кінострічку Хрещений батько 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Хрещений батько тут онлайн українською

Повний опис
Повний опис: У другому фільмі саги під назвою Хресний батько 2 глядач може спостерігати дві сюжетні лінії, а саме – життя сім’ї Карлеоне в цей момент і життя самого Віто Карлеоне на початку ХХ століття, його шлях до становлення глави мафіозного угрупування.

Через роки, сімейні справи веде Майкл Карлеоне. Із спокійного інтелегентного хлопця Майкл перетворився на холоднокровного, жорсткого дона. Він розширює сімейний бізнес, вибудовуючи і втілюючи в реальність грандіозні плани. Для досягнення своїх цілей Майкл не зупиниться ні перед чим, моральні принципи для нього відсутні. У порівнянні зі своїм сином, сам хрещений батько Віто Карлеоне, вже не здається таким тираном. Чим закінчаться кровопролитні війни мафіозі можна дізнатися, якщо подивитися Хрещений батько 2 онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (2: 5.00)
Loading...