Гравітація

Гравітація онлайн українською

Гравітація

Назва: Гравітація / Gravity
Рік: 2013
Жанр: Фантастика, Драма
Режисер: Альфонсо Куарон
Актори: Сандра Баллок, Джордж Клуні та ін.
Тривалість: 01:31:00

Короткий опис: Головні герої кінострічки – астронавти НАСА Райан Стоун і Метт Ковальські, які знаходяться на космічній станції біля кордонів сонячної системи і зайняті ремонтом телескопа “Хаббл” у відкритому космосі. Раптом вони отримують команду повернутися назад на корабель – у їхній бік рухається справжня лавина космічного сміття. Але перш, ніж вони встигають дістатися до корабля, уламки супутника стають причиною загибелі решти екіпажу. Залишившись наодинці у відкритому космосі за мільйони миль від Землі, астронавти докладають відчайдушні зусилля, щоб повернутися на рідну планету.

Режисер фільму Альфонсо Куарон відомий за такими роботами, як «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану» (2004) і «Дитя людське» (2006). Запрошуємо дивитися фільм Гравітація онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Астронавт Райан Стоун не могла і подумати, чим закінчитися її виліт з космічного корабля для рутинного ремонту космічного телескопа “Хаббл”.У результаті вибуху російського супутника по космічній орбіті почало рухатися з великою швидкістю космічне сміття, що загрожувало усьому екіпажеві корабля і самому зорельоту. Командир групи, астронавт Метт Ковальські віддав наказ про екстрене закінчення робіт у відкритому космосі, але було вже надто пізно. Всі астронавти шатла, окрім Стоун і Ковальського, які були одягнені в скафандри, загинули миттєво. Але найгірше те, що космічний корабель, на якому прилетіли астронавти, повністю вийшов з ладу.

Оптиміст Ковальські, взявши Райан на буксир, вирушає до Міжнародної космічної станції, але в результаті трагічної випадковості Ковальського відносить у відкритий космос і тепер Райан, яка залишилася у повній самоті, для порятунку необхідно зібрати всю свою волю до життя і спробувати повернутися додому, на Землю. Фільм Гравітація онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Гравітація (2013) онлайн українською


загрузка...