Гра на пониження

Гра на пониження онлайн українською дивитися постер

Гра на пониження

Назва: Гра на пониження / The Big Short
Рік: 2015
Жанр: Драма, Комедія
Режисер: Адам МакКей
Актори: Крістіан Бейл, Стів Карел, Райян Ґослінґ, Бред Пітт та ін.
Тривалість: 02:10:00

Короткий опис: Цей фільм розповість про кризу іпотечної системи 2007-2008 років. Основні події розгорнуться у 2005 році, коли кілька нікому невідомих людей проаналізували стан фінансової системи і прийшли до висновку, що ринок американських іпотечних кредитів незабаром впаде. Це трапиться, але якщо з таким припущенням виступити перед керівниками банків, то ніхто в це не повірить. Тому то, головні герої цього фільму сформували власний план дій, за яким вони не тільки не відчують наслідки кризи, але ще й зароблять на ньому пристойні гроші. Запрошуємо дивитися Гра на пониження онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі розповіді події фінансової кризи, яка вибухнула в 2007-2010 рр. Героями картини стали четверо фінансистів з “Волл стріт”.

У середині 2000-х рр. вони передбачили так званий кредитний міхур, який зумовив крах іпотечної системи на американському ринку нерухомості, що в свою чергу викликало економічну кризу світового масштабу. Вдавшись до різних фінансових махінацій, на хвилі кризи вони зуміли казково збагатитися, у той час як мільйони людей опинилися на межі розорення. Фільм Гра на пониження онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Гра на пониження (2015) онлайн українською


загрузка...