Хоробре серце

Фільм Хоробре серце онлайн дивитися українською

Хоробре серце

Оригінальна назва: Braveheart
Рік: 1995
Жанр: Бойовик, Драма, Історичний
Режисер: Мел Ґібсон
Актори: Мел Ґібсон, Софі Марсо
Тривалість: 02:58:00

Короткий опис: 1280. Шотландія захоплена англійськими військами. Сім’ю Вільяма Волесс вбивають солдати. Сироту бере на виховання рідний дядько Аргайл. Виїхавши вчитися в іншу країну хлопчиком, Воллес повернувся в рідну Шотландію дорослою людиною, яка бажає побудувати свою сім’ю з подругою дитинства Марроне. Воллес і Марроне вирішують повінчатися. Але все йде шкереберть, коли сім’ю Вільяма убивають англійські воїни. Головний герой стає на шлях помсти і національної в тому числі. Стрічка виграла п’ять номінацій премії «Оскар». Запрошуємо дивитися Хоробре серце онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет фільму розповідає про боротьбу Шотландії за незалежність проти англійського панування в особі самого короля Едварда I. Вільям Уоллес, ватажок шотландців, рано втратив батька, якого вбили англійці. Але його дядько Аргайл зумів дати хлопчикові хорошу освіту в Європі і виховав гідною людиною. Будучи вже дорослим чоловіком, Вільям повертається в рідне село.

Він, як і будь-яка людина, мріє знайти родину і жити спокійним життям. Але доля підготувала для нього абсолютно інше життя. Він таємно вінчається з подругою дитинства Марроне, яку давно полюбив, але при нападі англійців на поселення, її вбивають. Вільям піднімає повстання шотландців і стає його вождем. Фільм Хоробре серце онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Хоробре серце (1995) онлайн українською


загрузка...