Хоробре серце

Хоробре серце онлайн

Хоробре серце

Оригінальна назва: Braveheart
Рік: 1995
Жанр: Бойовик, Драма, Історичний
Режисер: Мел Гібсон
Актори: Мел Гібсон, Софі Марсо та ін.
Тривалість: 02:43:00
Мова: Українська

Короткий опис: 1280. Шотландія захоплена англійськими військами. Сім’ю Вільяма Уолесс вбивають солдати. Сироту бере на виховання рідний дядько Аргайл. Виїхавши вчитися в іншу країну хлопчиком, Уоллес повернувся в рідну Шотландію дорослою людиною, бажаючим побудувати свою сім’ю з подругою дитинства Марроне. Уоллес і Марроне вирішують повінчатися. Вільям Уоллес – національний шотландський герой, його сім’я була убита англійськими воїнами. Стрічка виграла п’ять номінацій премії «Оскар». Запрошуємо на перегляд фільму “Хоробре серце” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Сюжет фільму розповідає про боротьбу Шотландії за незалежність проти англійського панування в особі самого короля Едварда I. Вільям Уоллес, ватажок шотландців, рано втратив батька, якого вбили англійці. Але його дядько Аргайл зумів дати хлопчикові хорошу освіту в Європі і виховав гідною людиною. Будучи вже дорослим чоловіком, Вільям повертається в рідне село.

Він, як і будь-яка людина, мріє знайти родину і жити спокійним життям. Але доля підготувала для нього абсолютно інше життя. Він таємно вінчається з подругою дитинства Марроне, яку давно полюбив, але при нападі англійців на поселення, її вбивають. Вільям піднімає повстання шотландців і стає його вождем. Фільм “Хоробре серце” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (1: 5.00)
Loading...