Хоробре серце

Хоробре серце онлайн

Хоробре серце

Оригінальна назва: Braveheart
Рік: 1995
Жанр: Бойовик, Драма, Історичний
Режисер: Мел Ґібсон
Актори: Мел Ґібсон, Софі Марсо
Тривалість: 02:58:00
Мова: Українська

Короткий опис: 1280. Шотландія захоплена англійськими військами. Сім’ю Вільяма Уолесс вбивають солдати. Сироту бере на виховання рідний дядько Аргайл. Виїхавши вчитися в іншу країну хлопчиком, Уоллес повернувся в рідну Шотландію дорослою людиною, бажаючим побудувати свою сім’ю з подругою дитинства Марроне. Уоллес і Марроне вирішують повінчатися. Вільям Уоллес – національний шотландський герой, його сім’я була убита англійськими воїнами. Стрічка виграла п’ять номінацій премії «Оскар». Запрошуємо на перегляд фільму “Хоробре серце” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет фільму розповідає про боротьбу Шотландії за незалежність проти англійського панування в особі самого короля Едварда I. Вільям Уоллес, ватажок шотландців, рано втратив батька, якого вбили англійці. Але його дядько Аргайл зумів дати хлопчикові хорошу освіту в Європі і виховав гідною людиною. Будучи вже дорослим чоловіком, Вільям повертається в рідне село.

Він, як і будь-яка людина, мріє знайти родину і жити спокійним життям. Але доля підготувала для нього абсолютно інше життя. Він таємно вінчається з подругою дитинства Марроне, яку давно полюбив, але при нападі англійців на поселення, її вбивають. Вільям піднімає повстання шотландців і стає його вождем. Фільм “Хоробре серце” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...