Гонка

Гонка постер

Гонка

Назва: Гонка / Rush
Рік: 2013
Жанр: Спорт, Драма
Режисер: Рон Говард
Актори: Кріс Гемсворт, Даніель Брюль, Олівія Вайлд та ін.
Тривалість: 02:03:00

Короткий опис: Дія драматичної кінострічки, заснованого на реальних подіях, відбуваються в 70-ті роки ХХ століття і розповідає про захопливе, екстремальне і часом трагічне життя гонщиків Формули-1. У центрі сюжету – протистояння заклятих суперників – чемпіона світу в автоперегонах Формули-1 Нікі Лауди і не менш відомого кваліфікованого гонщика Джеймса Ханта.

На початку чемпіонату впевнений у собі, стриманий геній-інженер, австрієць Лауда, вважався справжнім фаворитом, але після появи божевільного британського красунчика Ханта йому довелося прикладати більше зусиль на треку. Але аварія на гонці в Німеччині на деякий час вибиває його з чемпіонату, а також міняє розстановку сил. Однак Лауда знову сідає за кермо боліда, щоб знову стати чемпіоном світу. Життя на величезній швидкості таке прекрасне і таке небезпечне і чим ближче до смерті, тим гостріше життя відчувається. Запрошуємо дивитися фільм Гонка онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет захопливої кінострічки розкаже нам історію про ті часи, коли всі спостерігали за перегонами, за тим, як виглядають машини, жінки, які будуть виснути на гонщиках. У нашому фільмі будуть два головних героя, які будуть змагатися між собою. Одного звали Нікі Лауда, який був дуже витривалим, розумним, працелюбним. Другий був імпульсивним, емоційним, його звали Джеймс Хант. Його обожнювали дівчата, вішалися на нього, як на іграшку. Їхнє головне завдання – це обіграти свого вічного суперника. Фільм Гонка онлайн українською дивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Гонка (2013) онлайн українською


загрузка...