Гніздо горлиці

Гніздо горлиці онлайн

Гніздо горлиці

Назва: Гніздо горлиці / The Nest of the Turtledove
Рік: 2016
Жанр: Драма
Режисер: Тарас Ткаченко
Актори: Рима Зюбіна, Віталій Лінецький
Тривалість: 00:02:00

Короткий опис: Фільм «Гніздо горлиці» – драма українського режисера Тараса Ткаченка. У центрі сюжету історія про жінку, яка залишила свою родину на Буковині і поїхала в Італію на заробітки. Здається, гроші дозволять вирішити всі проблеми, однак після повернення додому головна героїня усвідомлює: любов і розуміння сім’ї безповоротно втрачено. Можливо, доля дасть їй другий шанс?

Стрічка розгортає перед глядачем психологічну дилему, яка розвивається на тлі сімейного кризи. У головних ролях Віталій Лінецький, Рима Зюбіна, Микола Боклан. Режисер картини присвятив її всім, хто знайомий з темою заробітчанства за кордоном. Запрошуємо дивитися Гніздо горлиці онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Здавалося б, ще зовсім недавно героїня цієї історії була абсолютно щаслива: люблячий чоловік, чарівна донька. Але жити на Буковині останніми роками ставало все складніше. А після того, як чоловік втратив роботу, і зовсім стало нестерпно.

Можливість виїхати на заробітки в Італію, на думку Дарини, повинна була врятувати ситуацію, і вона зважилася вирушити в далеку країну. Заробітки за кордоном виправили фінансове становище, але, повернувшись на батьківщину вагітною, вона зрозуміла, що назавжди втратила сім’ю. Фільм Гніздо горлиці онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гніздо горлиці (2016) онлайн дивитись


загрузка...