Глибоководний горизонт

Глибоководний горизонт онлайн українською

Глибоководний горизонт

Назва: Глибоководний горизонт / Deepwater Horizon
Рік: 2016
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Пітер Берґ
Актори: Марк Волберґ, Курт Рассел та ін.
Тривалість: 01:47:00

Короткий опис: У центрі подій напруженого драматичного трилера «Глибоководний горизонт» реальна історія – найбільша техногенна катастрофа в Мексиканській затоці.

Друга за масштабами екологічних наслідків катастрофа в США сталася з вини керівництва компанії «Deepwater Horizon», у якій на застарілому обладнанні не дотримувалися заходи необхідної безпеки. Коли почалася 36-годинна пожежа нафтовидобувної платформи, Майк Вільямс перебував на ній, на своєму звичайному робочому місці посеред океану, і одним з перших побачив вибух. Запрошуємо дивитися Глибоководний горизонт онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Фільм-катастрофа, заснований на реальних подіях, що відбулися у квітні 2010 року в Мексиканській затоці. Саме там відбулася масштабна екологічна катастрофа, викликана вибухом водяної нафтової платформи «Deepwater Horizon». Кілька сотень тонн нафти виливалося в океан, загрожуючи усьому живому в радіусі десятків тисяч квадратних кілометрів.

Майк Вільямс, один зі ста двадцяти шести робітників, які працюють на «Deepwater Horizon». Він щасливий чоловік, ростить маленьку дочку і обожнює красуню-дружину. Ранок 10 квітня 2010 року розпочався як зазвичай. Поснідавши з улюбленими людьми, Майкл збирався на роботу. Чоловік і уявити не міг, що ввечері він не повернеться додому, а все його життя розділиться на «до» і «після» трагічної події.

Доїхавши до свого місця роботи, Вільямс подзвонив дружині, щоб ще раз дізнатися, як у неї справи, однак у цей момент на платформі почало творитися щось дивне і зв’язок різко обірвалася. Пізніше дружина побачить по телевізору в новинах про страшну трагедію і буде молитися, щоб чоловік залишився живим. Фільм не тільки реконструює події того страшного дня, але і розповідає про справжній героїзм звичайних людей. Робітники «Deepwater Horizon» не просто намагалися врятувати себе під час вибуху і пожежі. Вони боролися до кінця за своїх колег і друзів, ризикуючи власними життями. Фільм Глибоководний горизонт онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Глибоководний горизонт (2016) онлайн дивитись


загрузка...

militarymen1000
2018-07-05 20:16:33
фільм вартий перегляду