Хлопці з Джерсі

Хлопці з Джерсі постер

Хлопці з Джерсі

Назва: Хлопці з Джерсі / Jersey Boys
Рік: 2014
Жанр: Драма
Режисер: Клінт Іствуд
Актори: Джон Ллойд Янґ, Еріх Берген, Майкл Ломенда, Вінсент Пьяцца та ін.
Тривалість: 02:14:00

Короткий опис: Музична біографія групи “The Four Seasons”, розповідь про їх сходження до вершини, важкі часи, особисті зіткненнях і остаточний тріумф. Картина є далеко не звичайним фільмом-концертом, який віддає шану групі друзів, чия музика більше чотирьох десятиліть захоплювала серця людей. Події у фільмі акцентуються безпосередньо на взаємовідносинах членів групи, особливу увагу приділяючи її фронтмену Френкі Валлі. Запрошуємо дивитися Хлопці з Джерсі онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Мова піде про чотирьох друзів з невеликого містечка Ньюарк, що в Нью-Джерсі. Френкі Валлі, Боб Гаудіо, Томмі ДеВіто і Нік Массі були учням середньої школи у рідному місті і з самого дитинства дружили і відвідували навчальні заняття. Всі вони захоплювалися музикою, але припустити те, що вони доб’ються будь-якого успіху судити ніхто не міг.

На початку 50-х хлопці сформували свою першу групу, але в результаті нічого з цього не вийшло. Після того як музиканти перейменувалися на “The Four Seasons” їх чекав неймовірний успіх, який прославив колектив на всю Америки і їх почали називати хлопці з Джерсі. Запаморочливий успіх в кар’єрі кожного з них і неймовірні зіткнення і трагедії на шляху до нього, все це ми дізнаємося подивившись кінострічку. Фільм Хлопці з Джерсі онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Хлопці з Джерсі (2014) онлайн дивитися (рос)


загрузка...