Гладіатор

Гладіатор онлайн

Гладіатор

Назва: Гладіатор / Gladiator
Рік: 2000
Жанр: Бойовик, Драма
Режисер: Рідлі Скотт
Актори: Рассел Кроу, Джимон Хунсу
Тривалість: 02:29:00 + 02:51:00 [Режисерська версія]

Короткий опис: Історична кінокартина Рідлі Скотта розповідає про великого воєначальника Римської імперії, генерала Максимуса. Свою славу, шану і повагу він завоював на полі бою, прикриваючи спини своїх підданих солдатів. Кожен воїн готовий пожертвувати власним життям заради нього. Все було добре до того моменту, поки благородний Максимумс не потрапив у вир придворних інтриг.

Генерал був зраджений імперією і засуджений до смерті. Але смерть не спіткала його, волею долі він став гладіатором. На нещадній арені римського Колізею його славі не було меж. Саме в цьому пекельному місці Максимусу належить битися зі своїм ненависним, підлим, смертельним ворогом. Запрошуємо дивится фільм Гладіатор онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Історичний художній фільм режисера Рідлі Скотта, який вийшов на екрани в 2000 році. Дія фільму відбувається в 180 році н.е. в часи правління Марка Аврелія. Не знала Римська імперія хоробрішого воїна ніж генерал Максимус, він був благородною людиною, великим воєначальником, командувачем легіонів. Після того, як битва з німецькими варварами завершується перемогою Риму, славний генерал опиняється в центрі політичних інтриг. Максимуса звинувачують у непокорі і засуджують до смертної кари, проте йому вдається втекти. Згодом він стає гладіатором, борючись у жорстоких поєдинках на арені Колізея. Прославившись гучними перемогами, Максімусу належить фінальна битва зі своїм найлютішим ворогом. Фільм Гладіатор онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Гладіатор (2000) онлайн дивитись українською


загрузка...