Гладіатор

Гладіатор онлайн

Гладіатор

Назва: Гладіатор / Gladiator
Рік: 2000
Жанр: Бойовик, Драма
Режисер: Рідлі Скотт
Актори: Рассел Кроу, Джимон Хунсу
Тривалість: 02:29:00 + 02:51:00 [Режисерська версія]
Мова: Українська
Завантажити: .avi (2.59 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Історична кінокартина Рідлі Скотта розповідає про великого воєначальника Римської імперії, генерала Максимуса. Свою славу, шану і повагу він завоював на полі бою, прикриваючи спини своїх підданих солдатів. Кожен воїн готовий пожертвувати власним життям заради нього. Все було добре до того моменту, поки благородний Максимумс не потрапив у вир придворних інтриг.

Генерал був зраджений імперією і засуджений до смерті. Але смерть не спіткала його, волею долі він став гладіатором. На нещадній арені римського Колізею його славі не було меж. Саме в цьому пекельному місці Максимусу належить битися зі своїм ненависним, підлим, смертельним ворогом. Запрошуємо на безкоштовний перегляд фільму “Гладіатор” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Історичний художній фільм режисера Рідлі Скотта, який вийшов на екрани в 2000 році. Дія фільму відбувається в 180 році н.е. в часи правління Марка Аврелія. Не знала Римська імперія хоробрішого воїна ніж генерал Максимус, він був благородною людиною, великим воєначальником, командувачем легіонів. Після того, як битва з німецькими варварами завершується перемогою Риму, славний генерал опиняється в центрі політичних інтриг. Максимуса звинувачують у непокорі і засуджують до смертної кари, проте йому вдається втекти. Згодом він стає гладіатором, борючись у жорстоких поєдинках на арені Колізея. Прославившись гучними перемогами, Максімусу належить фінальна битва зі своїм найлютішим ворогом. Фільм “Гладіатор” онлайн українською можна дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


Скачати фільм Гладіатор українською: .avi (2.59 GB, torrent, Ukr)
 


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (6: 5.00)
Loading...