Гість на Різдво

Гість на Різдво онлайн

Гість на Різдво

Назва: Гість на Різдво / A Christmas Visitor
Рік: 2002
Жанр: Драма, Сімейний
Режисер: Крістофер Лейт
Актори: Вільям Девайн, Мередіт Бакстер
Тривалість: 01:27:00

Короткий опис: Втратити дорослого сина на війні в Перській затоці – з таким горем родина не може впоратися багато років. Напередодні чергового Різдва мріється про щастя і радості. Глава сімейства випадково на вулиці зустрічається з незнайомим хлопцем, який зовні дуже нагадує загиблого сина. Як не скористатися хоча б таким шансом відчути поруч присутність досі улюбленого, того, кого втратили назавжди? Незнайомець запрошений в будинок відсвяткувати разом Різдво. Запрошуємо дивитися Гість на Різдво онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Джоні пішов добровольцем до армії. Під час спеціальної операції він загинув в Перській затоці, як герой, прикриваючи товаришів. Сім’я важко переживає втрату улюбленого сина і брата. Особливо важко страждає батько Джорж. Адже саме він виховував сина в патріотичних почуттях і схвалив рішення піти служити.

Повідомлення про смерть прийшло напередодні Різдва. Уже 12 років пройшло з моменту трагедії, але батьки і сестра досі сумують, не бажаючи миритися зі смертю рідної людини. Але ось у їхнє життя буквально вривається нова біда – у молодшої і єдиної доньки виявили рак грудей.

Операція і невідомість попереду. У такому настрої сім’я повинна зустрічати радісний день у році. Але ж різдво – це чарівне свято. Навіть у нещасті хочеться вірити в краще. Ось і батьки Джоні чекають від цього дня дива і, вперше за 12 років готуються до Різдва по-справжньому. Вони ставлять найбільшу ялинку, прикрашають будинок гірляндами, готують частування. Чари приходять до того, хто всією душею в них вірить. І до цієї сім’ї воно приходить напередодні свята у вигляді незнайомця, якого Джорж підібрав по дорозі і запросив переночувати до себе додому. Можливо це збіг, але новий друг дивно схожий на Джона і він теж служив в Іраку. Фільм Гість на Різдво онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гість на Різдво (2002) онлайн українською


загрузка...