Гіркі жнива

Гіркі жнива онлайн

Гіркі жнива

Назва: Гіркі жнива / Bitter Harvest
Рік: 2017
Жанр: Драма, Мелодрама, Історичний
Режисер: Джордж Менделюк
Актори: Теренс Стемп, Макс Айронс, Саманта Баркс, Остап Ступка
Тривалість: 01:43:00

Короткий опис: «Гіркі жнива» – у центрі сюжету початок 1930-х років. Юрій (Макс Айронс) – козак з центральної Черкащини в Україні. Тут в одному з сіл живе і трудиться на сімейній фермі вся його рідня, і хлопець всіляко намагається заслужити повагу старших – батька Ярослава і діда Івана. Крім того, юнак дуже хоче завоювати серце красуні Наталки (Саманта Баркс), будуючи плани на майбутнє щасливе життя.

Проте долі всіх цих людей радикально змінюються, коли на їхні рідні землі приходить страшний голод, спровокований жорстокою політикою Сталіна.

Відштовхуючись від реальних історичних фактів, фільм відтворює найтрагічніший епізод української історії 20-го століття. Запрошуємо дивитися Гіркі жнива онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Про страшний Голодомор початку тридцятих років минулого століття, штучно влаштованому радянською владою на території України, останнім часом говорять багато і часто, а ось документальних і художніх проектів на цю тему дуже і дуже мало. Виправити ситуацію вирішив канадський кінорежисер українського походження Джордж Менделюк, знявши драматичний фільм, у якому він зобразив ті жахливі події знищення українського народу, показав страждання звичайних людей, які не мали можливості і сил захиститися від свавілля радянської влади і її прислужників, вмираючи в нелюдських муках, бачачи, як гинуть від голоду діти і батьки, брати і сестри.

Сюжет розповідає історико-романтичну драму про молодого козака Юрія, який мріяв стати батьківською гордістю і завоювати серце коханої. Але життя героя, його близьких і всього українського народу руйнується під колесами сталінського терору, голоду та утисків. Фільм Гіркі жнива онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гіркі жнива (2017) онлайн дивитися


загрузка...