Віктор Франкенштейн

Франкенштейн онлайн українською дивитися

Франкенштейн

Назва: Віктор Франкенштейн / Victor Frankenstein
Рік: 2015
Жанр: Жахи, Драма
Режисер: Пол МакГіган
Актори: Джеймс МакЕвой, Деніел Редкліфф, Джессіка Браун-Фіндлі та ін.
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: Роман Мері Шеллі «Victor Frankenstein»пережив не одне перевидання і породив чималу кількість екранізацій, кожна з яких демонструвала особливий погляд режисера на безсмертний твір. Команда Пола МакГігана вирішила піти своїм шляхом. В основу фільму лягла адаптована версія сценарію, створена Максом Лендісом, максимально близька до першоджерела. Але без особливого режисерського погляду на долі героїв тут не обійшлося. Запрошуємо дивитися Віктор Франкенштейн онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Одним з двох головних персонажів картини стане Ігор – асистент геніального вченого Віктора Франкенштейна. Пережиті Ігорем страждання скалічили тіло чоловіка і залишили відбиток в його душі. Горбань щиро відданий своєму рятівникові і старанно допомагає йому у всіх, навіть найбільш божевільних, починаннях. Разом вони проводять досліди в лабораторії, поступово просуваючись на шляху до втілення в реальність фантазій вченого.

Однак поступово між героями виникає непорозуміння. Спостерігаючи за роботою свого друга і вчителя, Ігор починає подумувати про те, щоб спробувати повернутися до звичайного життя. Але чи зможе горбань подолати почуття обов’язку перед людиною, що подарували йому можливість продовжити жити? Чи залишиться він з Віктором чи віддасть перевагу спокійному житю, щоб забути про «темну» сторону наукових пошуків доктора? Фільм Віктор Франкенштейн онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Віктор Франкенштейн (2015) онлайн українською


загрузка...