Форрест Гамп

Форрест Гамп онлайн

Форрест Гамп

Назва: Форрест Гамп / Forrest Gump
Рік: 1994
Жанр: Драма
Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Том Хенкс, Робін Райт Пенн та ін.
Тривалість: 02:22:00

Короткий опис: Форрест – не зовсім звичайний хлопчик: він не досить розумний, але має велике серце і вроджене благородство. Цей хлопець розповість направду неймовірну історія свого життя.

На глядача чекає культова драматична стрічка, яка справедливо посіла своє чільне місце у світових кінорейтингах. Запрошуємо дивитися фільм Форрест Гамп онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Художній фільм режисера Роберта Земекіса розповідає про важке, але дуже захопливе життя людини, яка ніколи не була корисливою і не намагалася будь-якою ціною заробити себе багатим.

Він був відкритою людиною з величезним люблячим серцем і глибокою душею. У сюжеті фільму розповідь головного героя Форреста Гампа про своє життя. Історію, у якій було не саме безхмарне і веселе дитинство. Форрест був недоумкуватим, але нешкідливою дитиною. У нього були проблеми з хребтом і йому доводилося носити на ногах спеціальні дужки, за що над Форрестом жартували. Однак це не завадило йому стати знаменитим футболістом, героєм В’єтнамської війни і дуже багатою людиною.

Форрест Гамп протягом життя намагався здійснити мрію загиблого друга на війні, бо дав йому обіцянку. Він дотримав своє слова, він нічого не робив для себе так, оскільки був простим, наївним, добрим і чуйним, ніколи не скаржився на життя. Фільм Форрест Гамп онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Форрест Гамп (1994) онлайн українською


загрузка...