Едді «Орел»

Едді «Орел» онлайн українською дивитися постер

Едді «Орел»

Назва: Едді «Орел» / Eddie the Eagle
Рік: 2016
Жанр: Драма, Спорт
Режисер: Декстер Флетчер
Актори: Терон Еджертон, Г’ю Джекман
Тривалість: 01:46:00

Короткий опис: Фільм «Едді Орел» – це спортивна драма про Майкла Едвардса – одного з найвідоміших у світі стрибунів з трампліну на лижах. Правда, своєю популярністю цей спортсмен зобов’язаний зовсім не першими місцями і видатними результатами, а навпаки, невдач, які супроводжували його протягом усієї недовгої спортивної кар’єри. Запрошуємо дивитися Едді «Орел» онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
До того, як Майкл Едвардс прийняв рішення готуватися до Зимової Олімпіади, він працював простим штукатуром у своєму рідному містечку Челтнемі, в Англії.

Якийсь час Майкл займався лижними гонками та досяг досить непоганих результатів. Тверезо оцінюючи свої шанси на успіх, він розумів, що конкуренція у цьому виді спорту дуже велика, тому він перейшов до спортивної дисципліни, абсолютно не розвинутої у його країні. Англія не мала спортсменів, готових представляти її в стрибках на лижах з трампліну. Не дивно, що через якихось два роки тренувань «з нуля», Майкл Едвардс був запрошений брати участь у Зимовій Олімпіаді, яка в 1988 році проходила в канадському місті Калгарі.

Едвардс, прозваний журналістами Едді «Орел», був зовсім не схожий на спортсмена, тому підготовка давалася йому особливо важко. Щоб його ноги не бовталися в лижних черевиках, йому доводилося вдягати по кілька пар теплих шкарпеток. Спортсмен важив майже на 10 кілограм більше свого найважчого суперника. Також Едді страждав сильною короткозорістю і без окулярів був абсолютно безпорадний. Окуляри ж постійно запотівали на холоді, роблячи його майже сліпим. Усе це практично не залишало йому шансів на перемогу.

За своє життя Едді взяв участь у двох великих змаганнях, потрапити на які не завжди вдається і більш талановитим спортсменам – Чемпіонат світу і Зимові Олімпійські ігри. Останні місця у цих змаганнях зробили його справжньою спортивною зіркою і майже національним героєм Великобританії, завдяки зовнішності і манерам ботаніка-недотепи, дружелюбності і здорової самоіронії. Фільм Едді «Орел» онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Едді «Орел» (2016) онлайн українською


загрузка...