Едді «Орел»

Едді «Орел» онлайн українською дивитися постер

Едді «Орел»

Назва: Едді «Орел» / Eddie the Eagle
Рік: 2016
Жанр: Драма, Комедія, Спорт
Режисер: Декстер Флетчер
Актори: Терон Еджертон, Г’ю Джекман та ін.
Тривалість: 01:45:00
Мова: Українська

Короткий опис: Кінострічка “Едді «Орел»” – це спортивна драма про Майкла Едвардса – одного з найвідоміших у світі стрибунів з трампліну на лижах. Правда, своєю популярністю цей спортсмен зобов’язаний зовсім не першими місцями і видатними результатами, а навпаки, невдач, які супроводжували його протягом усієї недовгої спортивної кар’єри. Запрошуємо дивитися кіно Едді «Орел» онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис

Повний опис: До того, як Майкл Едвардс прийняв рішення готуватися до Зимової Олімпіади, він працював простим штукатуром у своєму рідному містечку Челтнемі, в Англії.

Якийсь час Майкл займався лижними гонками та досяг досить непоганих результатів. Тверезо оцінюючи свої шанси на успіх, він розумів, що конкуренція у цьому виді спорту дуже велика, тому він перейшов до спортивної дисципліни, абсолютно не розвинутої у його країні. Англія не мала спортсменів, готових представляти її в стрибках на лижах з трампліну. Не дивно, що через якихось два роки тренувань «з нуля», Майкл Едвардс був запрошений брати участь у Зимовій Олімпіаді, яка в 1988 році проходила в канадському місті Калгарі.

Едвардс, прозваний журналістами Едді «Орел», був зовсім не схожий на спортсмена, тому підготовка давалася йому особливо важко. Щоб його ноги не бовталися в лижних черевиках, йому доводилося вдягати по кілька пар теплих шкарпеток. Спортсмен важив майже на 10 кілограм більше свого найважчого суперника. Також Едді страждав сильною короткозорістю і без окулярів був абсолютно безпорадний. Окуляри ж постійно запотівали на холоді, роблячи його майже сліпим. Усе це практично не залишало йому шансів на перемогу.

За своє життя Едді взяв участь у двох великих змаганнях, потрапити на які не завжди вдається і більш талановитим спортсменам – Чемпіонат світу і Зимові Олімпійські ігри. Останні місця у цих змаганнях зробили його справжньою спортивною зіркою і майже національним героєм Великобританії, завдяки зовнішності і манерам ботаніка-недотепи, дружелюбності і здорової самоіронії. Фільм Едді «Орел» онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...