Джо

Джо постер

Джо

Назва: Джо / Joe
Рік: 2014
Жанр: Драма
Режисер: Девід Гордон Грін
Актори: Ніколас Кейдж, Тай Шерідан та ін.
Тривалість: 01:58:00
Мова: Українська

Короткий опис: Створена на основі роману Ларрі Брауна кінострічка розповідає історію колишнього злочинця, який стає другом і захисником для обділеного життям підлітка.

П’ятнадцятирічний Гері виріс в сім’ї алкоголіка. У відчайдушній спробі піти зі своєї проблемної сім’ї, хлопець шукає роботу, і так виходить, що звертається за допомогою до Джо. Але Джо – далеко не добрий самаритянин. Він щойно вийшов на свободу, і у нього вистачає власних проблем. І все ж ці двоє немов змогли побачити щось одне в одному. Щось, що допоможе їм спільно справлятися з їх розбитими життями. Запрошуємо на перегляд Джо онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Чоловік на ім’я Джо – приклад людини зі зламаною долею без майбутнього і незабутнього минулого. Зовсім недавно Джо був злочинцем, а зараз намагається всіма способами вести нормальне життя і забути про минулі проблеми. Разом з тим, домогтися хоч якоїсь поваги в маленькому містечку не так вже й просто. До того ж, раптово, Джо стає наставником для 15- річного хлопця, який бачить у ньому захисника, друга і мало не батька. Сам Джо помічає, що його новий приятель дуже схожий на нього самого в юності. Колись і у Джо була неблагополучна сім’я, а його життя могло піти за зовсім іншим сценарієм. Фільм Джо онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...