Джанґо вільний

Джанґо вільний онлайн

Джанґо вільний

Назва: Джанґо вільний / Django Unchained
Рік: 2012
Жанр: Вестерн, Драма
Режисер: Квентін Тарантіно
Актори: Джеймі Фокс, Крістоф Вальц, Леонардо ДіКапріо, Семюель Л. Джексон
Тривалість: 02:45:00

Короткий опис: Новий пригодницький фільм «Джанго вільний» є роботою відомого режисера Квентіна Тарантіно. Кінострічка розповідає нам про життя раба Джанго, якого викупляє з рабства доктор Шульц. Останній займається полюванням на голови. Щоб впіймати чергову жертву йому знадобиться допомога Джанго. Запрошуємо дивитися Джанго вільний онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дії кримінального спагетті-вестерну режисера Квентіна Тарантіно розгортаються в 1859 році на Дикому Заході Америки. На одному з нелегальних аукціонів колишній німецький дантист, а нині безстрашний мисливець за головами Кінг Шульц викуповує раба Джанго, чим рятує бідолаху від жорстокого поводження та звірячого життя без будь-яких прав.

Шульц вбиває людей за гроші, але зовсім не страждає від докорів сумління. Йому потрібен вірний помічник і він знаходить його в особі відчайдушного Джанго. Разом вони вирушають на пошуки небезпечної банди братів Бріттл. Шульц переслідує братів з метою хорошого заробітку, а Джанго хоче дізнатися куди вони продали його дружину, а потім помститися. Спільна справа і пережиті небезпечні пригоди зближують подорожніх, але по завершенню їх дороги можуть розійтися. Фільм Джанго вільний онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Джанго вільний (2012) онлайн українською


загрузка...