Джанґо вільний

Джанґо вільний онлайн

Джанґо вільний

Назва: Джанґо вільний / Django Unchained
Рік: 2012
Жанр: Вестерн, Драма
Режисер: Квентін Тарантіно
Актори: Джеймі Фокс, Крістоф Вальц, Леонардо ДіКапріо, Семюель Л. Джексон
Тривалість: 02:45:00

Короткий опис: Новий пригодницький фільм «Джанго вільний» є роботою відомого режисера Квентіна Тарантіно. Кінострічка розповідає нам про життя раба Джанго, якого викупляє з рабства доктор Шульц. Останній займається полюванням на голови. Щоб впіймати чергову жертву йому знадобиться допомога Джанго. Запрошуємо на дивитися Джанго вільний онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дії кримінального спагетті-вестерну режисера Квентіна Тарантіно розгортаються в 1859 році на Дикому Заході Америки. На одному з нелегальних аукціонів колишній німецький дантист, а нині безстрашний мисливець за головами Кінг Шульц викуповує раба Джанго, чим рятує бідолаху від жорстокого поводження та звірячого життя без будь-яких прав.

Шульц вбиває людей за гроші, але зовсім не страждає від докорів сумління. Йому потрібен вірний помічник і він знаходить його в особі відчайдушного Джанго. Разом вони вирушають на пошуки небезпечної банди братів Бріттл. Шульц переслідує братів з метою хорошого заробітку, а Джанго хоче дізнатися куди вони продали його дружину, а потім помститися. Спільна справа і пережиті небезпечні пригоди зближують подорожніх, але по завершенню їх дороги можуть розійтися. Фільм Джанго вільний онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Джанго вільний (2012) онлайн українською

Player #1


Player #2
загрузка...