Дике поле

Фільм Дике поле (2018) онлайн дивитися українською

Дике поле

Назва: Дике поле
Рік: 2018
Жанр: Драма, Пригоди
Режисер: Ярослав Лодигін
Актори: Олег Москаленко, Володимир Ямненко, Олексій Горбунов
Дата виходу (в Україні): 08.11.2018
Тривалість: 00:02:00

Опис: Український фільм «Дике поле» знятий на основі книги Сергія Жадан “Ворошиловград”. Стрічка розповідає про запеклі буді Германа, який повернувся до рідного Старобільська, що геть недружнє його зустрів.

Головний герой, повертаючись до рідного міста, у якому не був уже дуже багато років, не припускав чого йому буде коштувати це повернення на батьківщину. Місто дитинства зустріло чоловіка зовсім не так привітно, як той сподівався. Подивитися, як все змінилося за останні роки – не єдине, що тягне головного героя в тутешні краї. Він хоче побачитися з братом, який працює приватним підприємцем. Він володіє бензоколонкою і цілим рядом таємниць, які майже ніхто не знає.

Приїхавши додому, Герман дізнається шокуючу звістку: брат зник і слід його прохолов, а разом із ним будь-яка надія на те, що пропажу можна відшукати. Крім того, на його бізнес відкрила полювання місцева кримінальна банда. Навіть друзі, та й ті якісь потайні і назвати їх кращими язик не повертається. І тут існує тільки два виходи для головного героя: залишити все, як є, забути про складнощі і поїхати подалі від міста і проблем брата, або ж розрулити ситуацію, що склалася, виручити члена сім’ї і привести в порядок увесь цей хаос. Фільм Дике поле онлайн дивитися на КіноНаХаті.

 

Фільм Дике поле (2018) онлайн дивитися


загрузка...